Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Zbiór jabłek - AUBIGNOSC, Francja

Kraj: Francja

Data dodania: 11.07.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie
Pracodawca: Verger les Amarines

Numer oferty: : 157FRVB

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: AUBIGNOSC, Francja Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Początek pracy od połowy sierpnia do końca października w zależności od pogody.

Jabłka zbieramy głównie na drabinie.

Praca samodzielna lub w zespole. Pracujemy na świeżym powietrzu przy każdej pogodzie. Ważne aby być punktualnym.

Zapewniony środek transportu, aby dostać się do sadów. Idealnie byłoby, gdybyś miał już pierwsze udane doświadczenie w zbieraniu owoców.

Na miejscu jest możliwe zakwaterowanie bezpłatne.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 21.08.2023
Data zakończenia: 30.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 11,52 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pomocniczy robotnik w gospodarstwie sadowniczym

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania wstępne:
- jesteś w stanie podjąć pracę fizyczną;
- zbiory odbywają się głównie po drabinie (żeby nie było zawrotów głowy);
- lubisz pracę na świeżym powietrzu;
- rozumiesz i przestrzegasz standardów jakości i higieny;
- obchodzisz się z jabłkami ostrożnie
- wymagana jest punktualność i dyspozycyjność.

Idealnie byłoby, gdybyś miał już pierwsze udane doświadczenie w zbieraniu owoców.

Krótki opis działalności gospodarczej: Verger les Amarines to sady obejmujące 15 ha jabłoni
Adres: CV w języku polskim lub angielskim lub francuskim na adres pracodawcy vergerlesamarines@gmail.com oraz do wiadomości doradcy EURES a.dolistowska@up.gov.pl Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski, angielski, francuski
Wymagane dokumenty: CV w języku polskim lub angielskim lub francuskim na adres pracodawcy vergerlesamarines@gmail.com oraz do wiadomości doradcy EURES a.dolistowska@up.gov.pl
Sposób przekazania dokumentów: CV w języku polskim lub angielskim lub francuskim na adres pracodawcy vergerlesamarines@gmail.com oraz do wiadomości doradcy EURES a.dolistowska@up.gov.pl