Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Starszy naukowiec – metabolizm leków - Oulu, Finlandia

Kraj: Finlandia

Data dodania: 03.07.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Admescope
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: nauki farmaceutycznych lub chemia
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 00c779df-42b5-4a03-8499-f4f555d0f20c

Miejsce pracy: Typpitie 1, 90620 Oulu, Finlandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie działalności badawczej, wykonywanie badań zleconych przez klientów. Udzielanie wsparcia merytorycznego członkom zespołu rozwoju biznesu, planowanie wraz z klientami naukowej i eksperymentalnej zawartości badań, udzielanie wskazówek i wsparcia technikom laboratoryjnym i naukowcom, analiza wyników badań, przygotowywanie raportów wraz z innymi naukowcami, potwierdzanie jakość wyników i raportów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 25.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali farmaceuci specjaliści
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: nauki farmaceutycznych lub chemia
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • bardzo wysoka kultura osobista

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane w wykonywaniu podobnej pracy. Doświadczenie w metodach stosowanych do badania klirensu metabolicznego i identyfikacji powstających metabolitów. Mile widziane doświadczenie w analizie leków biologicznych (oligonukleotydowych lub przeciwciał).

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma specjalizująca się w świadczeniu usług badawczych dla firm farmaceutycznych, głównie w metabolizmie leków, interakcjach międzylekowych, bioanalizie ilościowej, badaniach farmakokinetycznych i toksykologii.
Adres www: www.admescope.com
Adres: Department HR, tel. 00 358 207 429970
Doradca EURES: WUP Białystok, tel. 85 74 97 235
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: List motywacyjny z określeniem oczekiwań finansowych i CV
Sposób przekazania dokumentów: email: recruitment@admescope.com – w tytule emaila proszę wpisać - Senior Scientist, Drug Metabolism
oraz do wiadomości: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl