Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Rzeźnik, pracownik przetwórstwa mięsnego, rozbieracz - wykrawacz - Blans, Dania

Kraj: Dania

Data dodania: 03.07.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: Danish Crown

Numer oferty: : 10000-1193960300-S

Miejsce pracy: Langbro 7, 6400 Sonderborg Blans, Dania Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca przy taśmie przy rozbiorze mięsa wieprzowego, rozbieranie, wykrawanie, trybowanie.
Praca w zespole, który realizuje cały proces rozbioru
Data rozpoczęcia: 03.07.2020
Wynagrodzenie brutto: od 20,75 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: rozbieracz-wykrawacz

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Rozbieracz-wykrawacz
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Doświadczenie w produkcji żywności

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma z sektora spożywczego, której właściciele są duńskimi rolnikami. Ddostarcza wysokiej jakości pożywienie na całym świecie.
Firma zatrudnia ponad 23 000 osób, które są zaangażowane w obniżenie śladu węglowego przez co chce się stać neutralną dla środowiska do roku 2050 dla lepszego jedzenia i świetlistej przyszłości.
Adres: bleb@danishcrown.dk Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski, polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: e-mail, internet