Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Monter kadłubów - Glasgow, Wielka Brytania

Data dodania: 28.06.2023
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracodawca: INTER MARINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: : StPr/23/0974

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Glasgow, Wielka Brytania Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem
Pracodawca oferuje przeloty, zakwaterowanie oraz diete w wysokości 100 funtów tygodniowo
Rodzaj umowy: Wybór
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 180.0
Data rozpoczęcia: 28.06.2023
Data zakończenia: 28.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 20 000 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie: 15 funtów netto za godzinę pracy (praca ok. 45 godzin tygodniowo)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: monter kadłubów okrętowych
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w ciągu ostatnich 3 lat (monter aktywny zawodowo). Zatrudnienie w oparciu o umowę parasolową w zagranicznej firmie Bar2. System pracy: 8 tygodni praca za granicą 2 tygodnie w domu.

NIP: 5860006677
REGON: 00850181300000
Adres: WOLNOŚCI 18A, 81-327 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aleksandra Gwardiak
Nr telefonu: 509 461 929
E-mail: praca@intermarine.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - aktualne cv
- paszport
- zaświadczenie o niekaralności
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail