Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Statystyk - Valletta, Malta

Kraj: Malta

Data dodania: 09.06.2023
Dodane przez: Małopolska Wojewódzka Komenda
Pracodawca: kontakt przez OHP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Znajomość języków: angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Numer oferty: : 396092

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Valletta, Malta Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Projektowanie metod pozyskiwania danych (np. ankiety), rozwój narzędzi gromadzenia danych, weryfikacja danych pod kątem nieścisłości i stosowanie metod statystycznych w celu usunięcia takich ograniczeń, analiza danych w obszarach ekonomicznym, biznesowym i społecznym (w formie zaagregowanej i surowej), pisanie raportów i przygotowywanie danych do publikacji, identyfikacja potrzeb klienta i prezentacja wyników, uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych forach statystycznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 2 360 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: statystyk
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry
Uprawnienia:
  • Kurs ECDL
  • Wiedza na temat prac statystycznych opracowywanych przez NSO Malta, znajomość oprogramowania statystycznego, umiejętność zarządzania wieloma projektami równocześnie,
Szczegóły dotyczące uprawnień::
  • Kurs ECDL

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe licencjackie z zakresu statystyki, matematyki, ekonomii.
Silnie rozwinięte umiejętności analityczne i matematyczne, chęć uczenia się, silnie rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
Kandydaci muszą przedstawić oświadczenie o uznaniu przez Malta Qualifications Recognition Information Centre (MQRIC) ich kwalifikacji do wykonywania zawodu statystyka.
Znajomość języka angielskiego i maltańskiego (lub innego oficjalnego języka UE)

Krótki opis działalności gospodarczej: Narodowy Urząd Statystyczny (NSO) jest organem wykonawczym Maltańskiego Urzędu Statystycznego. Odpowiada za gromadzenie, kompilację, analizę i publikację szerokiego zakresu informacji statystycznych.
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Al. J.Słowackiego 44, 30-018 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krzysztof Borek
Nr telefonu: 18 444-31-52
E-mail: k.borek@ohp.pl
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, kwalifikacje akademickie, wypełniony dokument https://nso.gov.mt/wp-content/uploads/Consent-Form.pdf, zaświadczenie o niekaralności (dokumenty w języku angielskim)
Sposób przekazania dokumentów: CV do doradcy EURES w tytule proszę wpisać “Vacancy post for the position of Statistician”