Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Zbiory jabłek - Montrevault-sur-Evre, Francja

Kraj: Francja

Data dodania: 21.06.2023
Dodane przez: Warmińsko-Mazurska Wojewódzka Komenda
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: : 156LKJZ

Miejsce pracy: Montrevault-sur-Evre, Francja Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: zbiory jabłek
Praca od 21 sierpnia na okres +/- 2 miesiace.
Umowa francuska (35 godzin tygodniowo + ewentualne nadgodziny)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 21.08.2023
Data zakończenia: 31.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 11 EUR
Opis wynagrodzenia: -Stawka 11.52 brutto/godzina
-Praca 39 godz. tygodniowo w systemie od poniedziałku do piątku,
-Nadgodziny płatne dodatkowo (podstawa 35 godzin to + 25% za każdą godzinę)
- Premia od przepracowanej normy (przy pracy na akord)
-Premia od jakości
-Na miejscu koordynator polsko-języczny
-Możliwość pobrania zaliczki po 2 tygodniach pracy w rytmie co 2 tygodnie.
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. godz
Zawód: zbieracz owoców, ziół i innych roślin
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: ZAKWATEROWANIE- ODPLATNIE
W cenie około 6 euro/dzień/osoba
Pokoje 2-4 osobowe z lazienka i WC.
Na miejscu : Posciel : koldra, poduszka, poszewki.
Na miejscu pelnowyposazona ogolno dostepna kuchnia, jadalnia i pralnia.
Dostep do internetu WiFi.

TRANSPORT
DOJAZD Z POLSKI DO FRANCJI WE WLASNYM ZAKRESIE.
Mozna przyjechac autokarem za wczesniejszym uzgodnieniem z koordynatorem.

Krótki opis działalności gospodarczej: zbiory sezonowe jabłek
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Artyleryjska 3 b, 10-165 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Plaskota
Nr telefonu: 89 527 62 04
E-mail: m.plaskota@ohp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV w języku polskim
Sposób przekazania dokumentów: m.plaskota@ohp.pl