Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik rolny - Siilinjärvi, Finlandia

Kraj: Finlandia

Data dodania: 11.05.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Kröger Antti Juhani
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, rolnicze
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 1ebd3f22-503a-437d-a92d-b47e0e247ec1

Miejsce pracy: Kehvontie 595, 71800 Siilinjärvi, Finlandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie różnorodnych prac w gospodarstwie rolnym przy pomocy ciągnika - siew, aplikacja osadów ściekowych, środków ochrony roślin i innych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 16.05.2023
Data zakończenia: 15.11.2023
Wynagrodzenie brutto: od 9 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pomocniczy robotnik polowy
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, rolnicze
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • chęć podnioszenia kwalifikacji

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym oraz w pracy z maszynami rolniczymi. Prawo jazdy kat. B, mile widziane prawo jazdy kat. T, gotowość do ciężkiej pracy, umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów wynikających podczas wykonywania pracy, pozytywne nastawienie do pracy, dobra kondycja fizyczna, zorganizowanie, cierpliwość.

Krótki opis działalności gospodarczej: Gospodarstwo rolne zajmujące uprawą roślin i zbóż.
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: Tel. 85 74 97 235
WUP w Białymstoku,
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV z opisem doświadczenia
Sposób przekazania dokumentów: email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać - Finlandia – Pracownik rolny