Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Mechanik samochodów ciężarowych w grenlandii - Kangerlussuaq, Grenlandia

Data dodania: 21.04.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: ALBATROS TRAVEL
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 5810371

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Kangerlussuaq, Grenlandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Czy chcesz zdobyć doświadczenie w pracy w części świata, w której pogoda nieustannie decyduje o tym, jak potoczy się Twój dzień pracy?
Będziesz pracować z kolegami, którzy są dumni z obsługi dużej, bardzo zróżnicowanej grupy gości z całego świata.
Jesteśmy znani z kameralnej, pełnej zaangażowania atmosfery w pracy o wysokim poziomie merytorycznym.
Albatros Arctic Circle poszukuje zaangażowanego i niezależnego mechanika samochodów ciężarowych, który chce przeżyć przygodę na Grenlandii.
Twoim codziennym zadaniem będzie, wraz z naszym innym mechanikiem, naprawianie i konserwacja naszych różnych ciężarówek, autobusów i samochodów.
Do Twoich obowiązków będzie należała: naprawa i serwis pojazdów firmy, naprawa i serwis pojazdów zewnętrznych, udział w sprzątaniu garażu i terenu wokół garażu, udział w zamawianiu części zamiennych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 21.04.2023
Data zakończenia: 09.05.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: mechanik samochodów ciężarowych
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Mechanik samochodów ciężarowych (wymagany staż - lata: 2)
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B + E

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Posługujesz się językiem angielskim w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację. Posiadasz wiedzę z zakresu naprawy i obsługi samochodów ciężarowych, autobusów i samochodów osobowych. Sprawdzasz się w samodzielnej pracy. Posiadasz prawo jazdy na samochody osobowe i ciężarowe. Lubisz porządek i dbasz o niego .Nie idziesz na kompromisy w kwestii jakości wykonywanej pracy. Potrafisz funkcjonować w małej społeczności.

Krótki opis działalności gospodarczej: Biuro podróży.
Adres: CV w języku angielskim prosze wysłać na do pracodawcy na e-mail pbr@albatros.dk oraz kopią do wiadomości na eures@wup-katowice.pl wpisując w temacie wiadomości " truck mechanik in Kangerlussuaq" Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV w języku angielskim
Sposób przekazania dokumentów: CV w języku angielskim prosze wysłać na do pracodawcy na e-mail pbr@albatros.dk oraz kopią do wiadomości na eures@wup-katowice.pl wpisując w temacie wiadomości " truck mechanik in Kangerlussuaq"