Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kierowca samochodu ciężarowego - Charente, Francja

Kraj: Francja

Data dodania: 03.04.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie
Pracodawca: SCEA ROUSSEAU FLEURS

Numer oferty: : 151WXZR

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Charente, Francja Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Poszukujemy 2 lub 3 kierowców z prawem jazdy C lub C+E na samochód ciężarowy + karta do tachografu na sezonowe CDD na około 2 miesiące.

Są to dostawy roli kwiatów i roślin warzywnych do wszystkich sklepów Gamm Vert, Auchan, Jardiland, Villaverde... w całym naszym regionie Nowej Akwitanii, konieczne jest również zapewnienie przeładunku pustych rolek przekazanych przez klientów. Wyjazd codziennie rano z firmy i powrót co wieczór do firmy. Dzienny czas jazdy maksymalnie 9 godzin + czas rozładunku/przeładunku.
W niektóre dni brak dostaw, ale możliwa praca w szklarniach.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 05.04.2023
Data zakończenia: 02.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 16 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C + E
  • Prawo jazdy kat. C

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Prawo jazdy C lub C+E na samochód ciężarowy + karta do tachografu na sezonowe CDD na około 2 miesiące.

Nie wymagana znajomość języka francuskiego

Krótki opis działalności gospodarczej: Dostawa kurierska roślin w rolkach w całej Nowej Akwitanii do centrów ogrodniczych i supermarketów.
Adres: CV na adres pracodawcy earlrousseau@orange.fr oraz do wiadomości Doradcy EURES a.dolistowska@up.gov.pl z dopiskiem "kierowca C + E Francja" Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV na adres pracodawcy earlrousseau@orange.fr oraz do wiadomości Doradcy EURES a.dolistowska@up.gov.pl z dopiskiem "kierowca C + E Francja"
Sposób przekazania dokumentów: CV na adres pracodawcy earlrousseau@orange.fr oraz do wiadomości Doradcy EURES a.dolistowska@up.gov.pl z dopiskiem "kierowca C + E Francja"