Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Administrator cadmatic - Turku, Finlandia

Kraj: Finlandia

Data dodania: 04.01.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku
Pracodawca: Elomatic Oy / Elomatic Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: : 11750062

Miejsce pracy: Itäinen Rantakatu 72, 20810 Turku, Finlandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Tworzenie różnych projektów z użyciem programu Cadmatic. Do obowiązków należeć będzie również szkolenie projektantów Cadmatic, zarządzanie programami, czynności konserwacyjne oraz opracowywanie narzędzi ułatwiających pracę projektantom.
Data rozpoczęcia: 01.02.2023
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali inżynierowie do spraw przemysłu i produkcji

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia:
  • Znajomość oprogramowania CADMATIC

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: wymagane, inżynier lub magister. Doświadczenie zawodowe: wymagane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnych stanowiskach. Inne wymagania:
• doskonałe umiejętności komunikacyjne
• umiejętność pracy w zespole
• praca samodzielna
• aktywne podejście i umiejętność rozwiązywania problemów
• gotowość do podróży

Krótki opis działalności gospodarczej: Elomatic oferuje produkty i usługi z zakresu inżynierii przemysłowej, usługi doradcze, usługi zarządzania projektami, usługi związane z cyklem życia produktów oraz produkty i rozwiązania technologiczne w wybranych specjalistycznych obszarach, a także oprogramowanie do projektowania i zarządzania informacją.
Elomatic działa w obszarach: energetyka morska i offshore, produkcja maszyn i urządzeń, przemysł przetwórczy i energetyczny, w tym przemysł spożywczy, przemysł farmaceutyczny.
Elomatic rekrutuje inżynierów do biur w Gdańsku (Polska), Espoo i Turku (Finlandia), Wismarze (Niemcy) oraz Vancouver (Kanada).
Adres www: https://www.elomatic.com/en/
Adres: henryk.walk@elomatic.com oraz DW: e_staniewicz@wup.gdansk.pl
W tytule maila proszę wpisać: administrator cadmatic
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski, polski
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny w j. angielskim lub j. polskim + wysokość oczekiwanego wynagrodzenia
Sposób przekazania dokumentów: Dokumenty proszę przesłać mailowo do pracodawcy i do wiadomości doradcy EURES w WUP Gdańsk