Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Operaror cnc - Valtakatu, Finlandia

Kraj: Finlandia

Data dodania: 28.10.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca:
Eezy Oyj

Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : f491ba80-4d2c-4746-851c-7baeb9c17bd4

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Valtakatu 6B, Finlandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wykrawanie, cięcie laserowe, cięcie strumieniem wody, wykrawanie płaskowników, frezowanie, toczenie, kontrola jakości produktów, zaopatrzenie maszyny w odpowiednie narzędzia, produkcja konstrukcji metalowych,wykonywanie pomiarów części, obsługa precyzyjnych urządzeń pomiarowych, wykonanie próbnego uruchomienia, technologie obróbki plastycznej, odczytywanie standardowych projektów, monitorowanie zautomatyzowane maszyny
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 02.11.2022
Data zakończenia: 31.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 16 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: operator obrabiarek sterowanych numerycznie
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Operator obrabiarek sterowanych numerycznie (wymagany staż - lata: 1)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, mechaniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie w obsłudze co najmniej jednego typu maszyn z: Amada, Salvagnini Trumf, Prima-Power, Bystronic lub EHRT

DANE PRACODAWCY

Pracodawca:
Eezy Oyj
Krótki opis działalności gospodarczej: Fińska agencja pracy tymczasowej zajmująca się zatrudnianiem, leasingiem pracowników, coachingiem i szkoleniem pracowników.
Adres www: www.eezy.fi
Adres: applications@eeazy.fi Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: e-mail