Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Menadżer sprzedaży - Lehmja küla, Norwegia

Kraj: Norwegia

Data dodania: 18.08.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: ANK TECHNOLOGY LTD
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 12141705

Miejsce pracy: Harju maakond, Rae vald, Gaasi tee 1, 75306 Lehmja küla, Norwegia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie sprzedaży usługi cięcia laserowego części metalowych według rysunków i szkiców klienta, tworzenie, utrzymanie i rozwój bazy partnerów oraz relacji kooperacyjnych, ustalanie indywidualnych planów wielkości sprzedaży dla zespołu, przygotowywanie prognoz sprzedażowych, analiza sytuacji rynkowej, udzielanie odpowiedzi na zapytania i prośby.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 22.08.2022
Data zakończenia: 21.04.2023
Wynagrodzenie brutto: od 1 000 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali kierownicy do spraw marketingu i sprzedaży

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • chęć podnioszenia kwalifikacji

Wymagania pożądane

  • estoński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie w pracy z klientem, doświadczenie sprzedażowe w firmie zajmującej się obróbką metalu – min. 1 rok, umiejętność pracy w systemie AUTOCAD.
Podejmowanie inicjatywy, samodzielność, niezależność, zorganizowanie, bardzo dobre zdolności komunikacyjne i negocjacyjne, chęć współpracy i gotowość do aktywnej pracy zespołowej, zaangażowanie, prawo jazdy kat. B, umiejętność czytania rysunków technicznych, możliwość odbywania podróży służbowych, orientacja biznesowa i dobre umiejętności analityczne.

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma zajmująca się obróbką metalu (istnieje od 2011 r.)
Adres www: https://anktec.eu/
Adres: Członek Zarządu: + 3726206046 Zobacz na mapie
Język aplikacji: rosyjski, angielski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: e-mail: account@anktec.eu - w tytule emaila proszę wpisać -Sales Manager
do wiadomosci: email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać - Estonia – Menadżer sprzedaży
Tel. 85 74 97 235

WUP w Białymstoku
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok