Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Opiekunka / opiekun osób starszych w niemczech - Praca na terenie Niemiec w różnych Regionach / Landach, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 01.06.2022
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: ARCHE SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: : StPr/22/1674

Miejsce pracy: Praca na terenie Niemiec w różnych Regionach / Landach, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Opiekunka / Opiekun osób starszych w Niemczech - Usługa opieki domowej oraz pomocy w gospodarstwie domowym:
- Opieka domowa: pomoc w myciu; pomoc przy spożywaniu posiłków; pomoc przy ubieraniu się i rozbieraniu; pomoc w chodzeniu, korzystaniu z wózka inwalidzkiego.
- Pomocy w gospodarstwie domowym: czynności żywieniowe; przygotowywanie posiłków; sprzątanie; robienie zakupów; pomoc w organizacji czasu wolnego.
- Praca na terenie Niemiec w różnych Regionach / Landach: Baden-Wurttemberg, Bayern, Hessen, Thuringen, Bremen, Hamburg.
- Godziny pracy: elastyczne. Zlecenie wykonywane również w dni wolne: soboty, niedziele, święta.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 8 500 do 10 700 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 1885 do 2350 Euro brutto (od około 8500 do około 10700 zł/brutto w zależności od kursu EURO). Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji oraz stanu osoby, która będzie pod opieką lub liczby osób do opieki. Praca na umowę zlecenie na 12 miesięcy.
Zawód: opiekun osoby starszej*
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia: Brak (nie jest wymagane). Wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy w opiece nad osobami starszymi i/lub chorymi. Mile widziane kursy opiekuna lub medyczne lub podobne. Mile widziane czynne prawo jazdy kat. B. Wymagane umiejętności: wsparcie przy przemieszczaniu się z łóżka na wózek inwalidzki, zmiana pampersów, pielęgnacja osób chorych i starszych. Znajomość chorób geriatrycznych.

NIP: 9542778284
REGON: 367341194
Krótki opis działalności gospodarczej: POZOSTAŁA POMOC SPOŁECZNA Z ZAKWATEROWANIEM. POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH.
Adres www: www.arche-procare.pl
Adres: Morelowa 25, 40-112 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Polak Jarosław Ring
Nr telefonu: 669-494-296, 605-866-627
E-mail: rekrutacja@arche-procare.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV: Sposoby kontaktu:
- Osobisty: ul. Morelowa 25, 40-112 Katowice
- Telefoniczny: 669-494-296, 605-866-627
- E-mail: rekrutacja@arche-procare.pl
- Pocztowy: ARCHE SOLUTIONS, ul. Morelowa 25, 40-112 Katowice
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta, Godziny : 8:00-16:00