Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pomoc domowa - Spremberg, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 15.03.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Erhard Hippe KG

Numer oferty: : 10000-1188092543-S

Miejsce pracy: Schlosserstr. 3, 03130 Spremberg, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca jako pomoc domowa w prywatnym domu w Spremberg. Do zadań należy:
- przygotowywanie posiłków;
- robienie zakupów;
- utrzymywanie czystości w pomieszczeniach;
- pranie ubrań.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 16.03.2022
Wynagrodzenie brutto: od 15 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pokojowa
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Pokojowa (wymagany staż - lata: 1)
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie jako gospodyni domowa. Prawo jazdy kat. B mile widziane. Zaawansowana wiedza o porządkach (utrzymywanie czystości w pokojach, robienie prania itp.). Gotowanie i przygotowywanie posiłków, robienie zakupów. Język niemiecki na dobrym poziomie w piśmie i mowie. Mile widziana osoba niepaląca. Dokładność, determinacja, motywacja.

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma produkujące precyzyjne elementy z tworzywa sztucznego za pomocą innowacyjnych metod.
Adres: Erhard Hippe KG
Herr Hippe
Schlosserstr. 3
03130 Spremberg, Niederlausitz
tel. +49 3563 39990
email: wolf@hippe.de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: Pisemnie