Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Mechanik zakładowy / technik utrzymania ruchu - Chemnitz, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 14.02.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: saxJOB Personalservice GmbH
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1179783115-S

Miejsce pracy: Reichsstrasse 22, 09112 Chemnitz, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Przeprowadzanie przeglądów i konserwacji zgodnie z harmonogramem;
- Prowadzenie rejestru konserwacji i napraw oraz podejmowanie działań zapobiegających; usterkom mechanicznych i elektronicznych w zakładach produkcyjnych;
- Diagnozowanie i usuwanie problemów, usterek i awarii na maszynach produkcyjnych;
- Prowadzenie działań mających na celu uniknięcia nieprawidłowego działania maszyn;
- Uczestnictwo i optymalizacja uruchomionych procesów;
- Dokumentacja wykonanych prac.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.03.2022
Wynagrodzenie brutto: od 14 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Ukończone szkolenie zawodowe jako mechanik przemysłowy / mechanik urządzeń technicznych lub porównywalne wykształcenie;
- Podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania;
- Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie mechanicznego i elektronicznego utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych;
- Dobra znajomość elektryki/pneumatyki/hydrauliki przemysłowej;
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera;
- Wysokie poczucie odpowiedzialności i świadomość jakości;
- Umiejętność sporządzania dokumentacji i umiejętność czytania rysunku technicznego;
- Umiejętność posługiwania się podstawowymi elektronarzędziami warsztatowymi;
- Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym;
- Dobra organizacja czasu, staranność i dokładność;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie B2;
- Własny samochód oraz prawo jazdy kat. B.

Krótki opis działalności gospodarczej: SaxJOB Personalservice GmbH to młody i dynamiczny zespół rekruterów i headhunterów, który zgodnie z Państwa zainteresowaniami i oczekiwaniami znajdzie dla Państwa nową wymarzoną pracę w Niemczech na terenie Saksonii.
Sposób aplikowania: do agencji
Adres: Na adres: ewa.maslowska@saxjob.de Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: Życiorys, Świadectwo ukończenia szkoły, Dyplomy
*dodatkowe: Certyfikaty, Zaświadczenia z odbycia kursów/szkoleń, referencje od byłych pracodawców
Sposób przekazania dokumentów: Drogą mailową