Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Spawacz mig, mag, tig ( met. 135,136,141) holandia - NIIJKARA, Holandia

Kraj: Holandia

Data dodania: 01.02.2022
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: ENPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: : StPr/22/0844

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: NIIJKARA, Holandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: spawanie elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych metodą MAG spawacz łukowy w osłonie gazów ochronnych metodą MAG.

spawanie elektrodą topliwą w osłonie gazów obojętnych metodą MIG spawacz łukowy w osłonie gazów ochronnych metodą MIG.

spawanie elektrodą nietopliwą w osłonie argonu metodą TIG spawacz łukowy elektrodą wolframową w osłonie gazów ochronnych metodą TIG .
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2022
Data zakończenia: 01.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 70 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie ustalane w rozmowie kwalifikacyjnej z pracodawcą
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: spawacz
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Spawacz
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Uprawnienia do spawania metodą MAG
  • Uprawnienia do spawania metodą TIG
  • Uprawnienia do spawania metodą MIG

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: firma potrzebuje zatrudnić na stanowisku do 10 osób
Spawanie metodą MIG (ang. Metal Inert Gas) to metoda spawania łukowego elektrodą topliwą w osłonie gazów obojętnych. Proces spawania metodą MIG polega na wykorzystaniu drutu elektrodowego, który pełni funkcję spoiwa. Podczas spawania stosowane są wyłącznie szlachetne gazy osłonowe hel, argon oraz ich mieszanki. Metoda MIG stosowana jest do spawania metali nieżelaznych.
Spawanie metodą MAG (ang. Metal Active Gas) to metoda spawania elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych. Polega ona na spawaniu łukowym w osłonie gazów lub mieszanek gazów aktywnych chemicznie. W tym przypadku do spawania w ramach topliwej elektrody wykorzystywany jest drut proszkowy lub pełny. W procesie spawania biorą udział wyłącznie takie gazy osłonowe jak dwutlenek węgla lub mieszanki gazów zawierające: tlen, dwutlenek węgla i argon. Metoda MAG wykorzystywana jest do spawania stali wysokostopowych, niskostopowych oraz niestopowych.
Spawanie metodą TIG polega na spawaniu elektrodą nietopliwą w osłonie gazów obojętnych. Podczas procesu spawania metodą TIG wykorzystuje się elektrodę nietopliwą w osłonie gazu obojętnego podobnie jak w przypadku metody MIG argonu, helu oraz ich mieszanek. Spawanie metodą TIG służy do spajania stali niskostopowych i wysokostopowych, a także metali nieżelaznych. Metoda TIG oferuje niezwykle dużą jakość i precyzję łączenia kosztem niewielkiej wydajności.

wynagrodzenie ( około 12 Euro na godzinę NETTO)
zjazd do kraju ( 21.12.2021)
wyjazd po świętach (10.01.2022)
wynagrodzenie ustalane w rozmowie kwalifikacyjnej z pracodawcą

NIP: 1070002559
REGON: 14016339200000
Krótki opis działalności gospodarczej: Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
Nr KRAZ: 4674
Adres www: www.enpa.pl
Adres: Szlak 21/1, 31-161 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Pracodawca
Nr telefonu: 501241890
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: firma potrzebuje zatrudnić na stanowisku do 10 osób

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: 501241890