Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 2018-10-29

Animator Czasu Wolnego – Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Baleary

Kraj: Hiszpania

Chcesz mieć zawód, który pozwoli Ci podróżować, poznawać wspaniałych ludzi i rozwijać znajomość języków obcych? Poszukiwane są osoby chętne do pracy na stanowisku Animator Czasu Wolnego w 4 i 5 gwiazdkowych hotelach w Hiszpanii.

Kogo szukamy? Zawsze uśmiechniętych, pełnych energii młodych i sympatycznych osób z pomysłem na siebie, przebojowych i zmotywowanych do spełniania swoich marzeń i planów zawodowych.

Oferowane stanowiska: Szef Animatorów, Animator Do Pracy Z Dziećmi, Animator Sportowy, Animator Instruktor Fitness, Instruktor Zumby, Choreograf, Animator Tancerz, Animator All-Rounder. Nie posiadasz doświadczenia w animacji? Nie szkodzi - najważniejszy dla nas jest uśmiech i dobra energia. W zależności od Twoich predyspozycji będziesz organizować gry i zabawy dla dzieci lub zajęcia sportowe i rekreacyjne dla dorosłych lub występy i przedstawienia taneczne.

WYMAGANIA:

·         Udział w castingu 12.01.2019 we Wrocławiu

·         Dyspozycyjność na minimum 3 miesiące

·         Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem)

·         Poczucie humoru

·         Entuzjazm i kreatywność

·         Zdolności organizacyjne

Doświadczenie oraz ukończenie kursu animatora NIE JEST KONIECZNE!!!

OFERUJEMY:

·         Wynagrodzenie min. 3300 PLN netto miesięcznie (na rękę)

·         Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie

·         Umowę o pracę z absolutnie wszystkimi świadczeniami socjalnymi

·         Ubezpieczenie

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzibą w Zgorzelcu przy ulicy Łużyckiej 15 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@prostaff.pl z dopiskiem „Casting 08.09.2018”. Przypominamy o konieczności umieszczenia powyższej klauzuli.

Informujemy, że:

 

1.     Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzibą przy ul. Łużyckiej 15; 59-900 Zgorzelec, tel.: 668-183-362, adres e-mail: biuro@prostaff.pl

2.     Celem zbierania danych jest selekcja, a następnie rozmowy wstępne i przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego potencjalnych pracowników dla Klientów biura.

3.     Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

4.     Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego.

5.     Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim – firmom chcącym skorzystać oferty biura pośrednictwa pracy i przez biuro zatrudnić pracownika. Odbiorcami danych będą także instytucje upoważnione z mocy prawa.

6.     Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały profilowaniu w celu wyłonienia odpowiedniego kandydata na odpowiednie stanowisko pracy.

7.     Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

8.       Dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.data ostatniej modyfikacji: 2018-10-15 11:01:59
Komentarze
 
Polityka Prywatności