Data ważności ogłoszenia: 2018-09-30

Oferta pracy w Niemczech dla absolwentów wydziału pielęgniarstwa.

Firma Medizin Mobil jest legalnie zarejestrowana i działa od 1994 na rynku niemieckim (w Hanowerze) w sektorze opieki zdrowotnej.

Z uwagi na stały rozwój aktywnie poszukuje pracowników na stanowisko PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ do pracy w następujących obszarach:  

1. Prywatne domy spokojnej starości.

2. Prywatne domy opieki dla pacjentów z wentylacją mechaniczną

3. Opieka nad dziećmi i młodzieżą w trakcie intensywnej terapii prowadzonej w domu pacjeta.

Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna - firma finansuje ponad 700 godzin lekcji języka niemieckiego w Hanowerze, oraz dodatkowo kurs języka branżowego przygotowującego do pracy konkretnie w sektorze pielęgniarskim. W okresie kilkumiesięcznego szkolenia językowego, firma zapewnia wsparcie finansowe.

Wszelkie umowy zawierane są bezpośrednio z firmą, bez udziału pośredników i agencji. Gwarantujemy jasność oraz przejrzystość całego procesu szkolenia i zatrudnienia.

Zapewniamy nieodpłatne wsparcie w dopełnianiu wszystkich biurokratycznych i administracyjnych procedur związanych z rozpoczęciem nowego życia w Niemczech.

Oferujemy zakwaterowanie, opiekę i wsparcie w dopełnienia procedur administracyjnych niezbędnych do rozpoznania kwalifikacji zawodowych w Niemczech.

Oferujemy premię za zdanie egzaminu z języka niemieckiego i podwyżkę płacy w oparciu o efektywność pracownika.

Wymagania:

  •  wykształcenie pielęgniarskie – minimum 3 letnie studia licencjackie
  • doświadczenienie zawodowe nie jest wymagane
  • posiadanie obywatelstwa kraju należącego do Unii Europejskiej jest wymagane
  • doświadczenie w opiece nad pacjentami na oddziale intensywnej terapii i znajomośc procedur będzie dodatkowym atutem w procesie rekrutacji
  • prawo jazdy kategoria B ( tylko dla kandydatów aplikujących na stanowsko pielęgniarza wykonującego pracę w domu pacjenta)
  • gotowość do zamieszkania w Niemczech
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego jest miłe widziana, w przeciwnym wypadku gotowość do podjęcia nauki języka jest warunkiem koniecznym

Firma Medizin Mobil stawia na inwestowanie w zmotywowanych pracowników i podejmowanie wieloletniej współpracy w oparciu o niemieckie umowy o pracę. Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do wysyłania kandydatur (CV oraz list motywacyjny) bezpośrednio na adres mailowy:

filipiak@medizinmobil.com

Informacje na temat firmy w języku niemieckim można uzyskać na stronie internetowej: http://www.medizinmobil.com/

Handelsregisterung Hannover HRA 201461

Umsatzsteuer Ident.Nr.: 25/213/38707

dodane przez MedizinMobil


data ostatniej modyfikacji: 2016-02-29 13:50:40
Komentarze
 
Polityka Prywatności