Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 2016-03-06

pracownik biurowy, administrator, Wielka Brytania

pracownik biurowy, administrator, Wielka Brytania

P { margin-bottom: 0.21cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); }P.western { font-family: 'Times New Roman',serif; font-size: 12pt; }P.cjk { font-family: 'WenQuanYi Micro Hei'; font-size: 12pt; }P.ctl { font-family: 'Lohit Hindi'; font-size: 12pt; }STRONG { font-weight: bold; }

PanPol sp. z o.o., Agencja Zatrudnienia ( certyfikat KRAZ 1670 ) poszukuje do Anglii:

Pracownika biurowego dla firmy zajmującej się przeprowadzkami firm, szpitali lub osób prywatnych ( głównie Londyn i okolice ).

OKRES ZATRUDNIENIA: stała praca na warunkach brytyjskich w renomowanej firmie. Spotkanie rekrutacyjne w Warszawie 5.2.2016 ( pomiędzy 9:00 – 12:00 ) lub na terenie Anglii.

SYSTEM PRACY: Praca od poniedziałku do piątku. Możliwe nadgodziny. Sumarycznie w okresie 6 miesięcy średnia ilość godzin przepracowanych w tygodniu nie może być większa niż 48 godzin.

WYMAGANIA:

Poszukujemy pracownika do pracy w biurze w firmie zajmującej się przeprowadzkami firm, szpitali lub osób prywatnych.

Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym ( minimum poziom Advance lub zbliżony ).

Dobre maniery w kontaktach telefonicznych i mailowych.

Biegła obsługa komputera i programów pakietu Office, sprzętów biurowych …

Dbanie o wysoką jakość usług świadczonych przez firmę.

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku dużym plusem.

WARUNKI FINANSOWE:

Roczne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia wynosi od 21 do 23 tysięcy funtów przed podatkami ( na które standardowo należy odliczyć 21-23% ).

Pracodawca pomaga w znalezieniu mieszkania natomiast pracownik opłaca koszta wynajmu. Średniotygodniowa cena mieszkania od 80 do 110 funtów.

Pracownikowi ustawowo przysługuje 20 dni roboczych płatnego urlopu oraz 8 dni płatne święta państwowe tzw. „bank holiday”. Istnieje możliwość regularnych zjazdów do Polski po uprzednim ustaleniu tego z pracodawcą, np. po 8 tygodniach pracy 1 tydzień w domu.


Prosimy przysłać aktualne CV w języku angielskim i polskim + skan certyfikatów zawodowych i referencji na cv@euroworker.pl z dopiskiem Pracownik biuro Anglia + podać Pana nazwisko i imię. To przyśpieszy obróbkę pana dokumentów.

dodane przez panpol1958


data ostatniej modyfikacji: 2016-02-05 10:19:47
Komentarze
 
Polityka Prywatności