Praca za granicą - ogłoszenia, praca

Data ważności ogłoszenia: 2016-03-06

kierowca z kategorią C

Kierowca z kategorią C,Wielka Brytania

P { margin-bottom: 0.21cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); }P.western { font-family: 'Times New Roman',serif; font-size: 12pt; }P.cjk { font-family: 'WenQuanYi Micro Hei'; font-size: 12pt; }P.ctl { font-family: 'Lohit Hindi'; font-size: 12pt; }STRONG { font-weight: bold; }

PanPol sp. z o.o., Agencja Zatrudnienia ( certyfikat KRAZ 1670 ) poszukuje do Anglii:

Kierowców z kategorią C dla firmy zajmującej się przeprowadzkami firm, szpitali lub osób prywatnych ( głównie Londyn i okolice ).

OPIS PROJEKTU: Poszukujemy kierowców z kategoria C do pracy w firmie zajmującej się przeprowadzkami firm i instytucji na terenie Wielkiej Brytanii jak i do sporadycznych projektów na terenie Europy. Praca na warunkach Brytyjskich.

OKRES ZATRUDNIENIA: stała praca na warunkach angielskich w renomowanej firmie. Spotkanie rekrutacyjne w Warszawie 5.2.2016. lub na terenie Anglii.

SYSTEM PRACY: Praca od poniedziałku do niedzieli od 40 do 60 godzin / tydzień. Możliwe nadgodziny. Sumarycznie w okresie 6 miesięcy średnia ilość godzin przepracowanych w tygodniu nie może być większa niż 48 godzin.

WYMAGANIA:

Poszukujemy kierowców z aktualną kategorią C. Preferujemy kierowców z udokumentowanym doświadczeniem przy przeprowadzkach.

Bardzo dużym plusem jest posiadanie ważnego angielskiego świadectwa kwalifikacji zawodowych CPC ( Certificate of Professional Competence ). Jeśli kierowca nie posiada CPC to zacznie pracę na pojazdach do 3,5 T ( nie wymagane CPC ) i po okresie próbnym, w porozumieniu z pracodawcą, może wyrobić CPC na koszt pracodawcy ( 500£ ) i pracować na pojazdach powyżej 3,5 T.

Doświadczenie w załadunku i rozładunku towarów

Bardzo dużym plusem znajomość topografii Londynu i okolic

Generalna znajomość zasad pierwszej pomocy

Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym ( warunek konieczny ). Komunikacja przez telefon z klientem i firmą.

Ważne prawo jazdy kategorii CWARUNKI FINANSOWE:

Roczne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia wynosi od 24 do 27 tysięcy funtów. Przykładowo: jeśli pracownik zarabia brutto 27 tysięcy funtów rocznie to godzinowa stawka brutto wynosi 12.98 funtów ( 10.38 netto ). W roku można wyrobić 2080 godzin. Nadgodziny, zgodnie z prawem brytyjskim, po tej samej stawce godzinowej.

Pracodawca pomaga w znalezieniu mieszkania natomiast pracownik opłaca koszta wynajmu. Średniotygodniowa cena mieszkania od 80 do 110 funtów.

Pracownikowi ustawowo przysługuje 20 dni roboczych płatnego urlopu oraz 8 dni płatne święta państwowe tzw. „bank holiday”. Istnieje możliwość regularnych zjazdów do Polski po uprzednim ustaleniu tego z pracodawcą, np. po 8 tygodniach pracy 1 tydzień w domu.


Prosimy przysłać aktualne CV w języku angielskim i polskim + skan certyfikatów zawodowych i referencji na cv@euroworker.pl z dopiskiem Kierowca Anglia + podać Pana nazwisko i imię. To przyśpieszy obróbkę pana dokumentów.

dodane przez panpol1958


data ostatniej modyfikacji: 2016-02-05 10:05:27
Komentarze
boks.jpg

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
PUM_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie 08
 
Polityka Prywatności