Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 2015-01-08

Środowiskowa opiekunka osób starszych Anglia

Strona www: www.cekal.pl

Cekal jest agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która zajmuję się rekrutacją opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 8321774. Cekal w przeciwieństwie do pozostałych polskich biur ma swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii. Posiadamy tzw. fundusz SOS dzięki któremu jesteśmy w stanie pomóc kandydatowi w przypadku nagłych niespodziewanych sytuacji. Ponieważ jesteśmy w Anglii kandydat może czuć się zupełnie bezpiecznie już od pierwszych dni pobytu u pracodawcy.
Środowiskowa opiekunka osób starszych Anglia
 Praca na terenie pięknego miasta Oxford w Wielkiej Brytanii. Praca polega na odwiedzaniu osób starszych w ich własnych domach. W tym czasie wykonuję się pracę zgodną z tzw. care plan. Do zadań należy pomoc w ubieraniu się, pomoc w utrzymaniu higieny osobistej, lekkie prace domowe, przygotowywanie posiłków, podawanie leków itp. Pracodawca to firma która oferuję przyszłym pracownikom:
- zakwaterowanie w wysokości 80 GBP na tydzień ze wszystkimi rachunkami- zwrot do zakupionego paliwa 30 pensów za mile- służbowe auto z możliwością użytkowania poza godzinami pracy- 5 dniowe szkolenia (w tym nauka jazdy po lewej stronie jezdni)  za które pracownik otrzymuję wynagrodzenie - wynagrodzenie 7,50 GBP na godzinę - legalne zatrudnienie w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie- miłą atmosferę w pracy - pomoc kandydatowi w otworzeniu konta bankowego, uzyskaniu numeru ubezpieczenia ( NIN number) - bardzo dużą ilość godzin pracy

 Możliwość pracy i zamieszkania w jednym z najpiękniejszych miast w Wielkiej Brytanii !
Uwaga ! Istnieję możliwość zmiany stanowiska pracy na opiekunke z zamieszkaniem Live-in care kiedy pracodawca stwierdzi że dany pracownik posiada odpowiednie doświadczenie oraz osobowość. Stawka dla opiekunek Live-in care to około 450 GBP na tydzień brutto.  
Wymagania:
 - komunikatywny poziom j.angielskiego. - ważny paszport - pracowitość - prawo jazdy kat.B - niekaralność


Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w j. angielskim na kontakt@cekal.pl w tytule Oxford

dodane przez thomas_20082


data ostatniej modyfikacji: 2014-12-09 10:36:54
Komentarze
 
Polityka Prywatności