Data ważności ogłoszenia: 2015-01-08

Praca Domy opieki Anglia wiele lokalizacji

Strona www: www.cekal.pl

Cekal jest agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która zajmuję się rekrutacją opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 8321774. Cekal w przeciwieństwie do pozostałych polskich biur ma swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii. Posiadamy tzw. fundusz SOS dzięki któremu jesteśmy w stanie pomóc kandydatowi w przypadku nagłych niespodziewanych sytuacji. Ponieważ jesteśmy w Anglii kandydat może czuć się zupełnie bezpiecznie już od pierwszych dni pobytu u pracodawcy.

Domy opieki Anglia wiele lokalizacji
Dla naszego klienta grupy posiadającej domy opieki w całej Wielkiej Brytanii poszukujemy chętnych do pracy na stanowisko Care Assistant. Do zadań opiekuna/ki należy dbanie o komfort osób starszych  oraz praca w zespole złożonym z pielegniarek oraz lekarzy. Pracodawca oferuję 7 GBP/h brutto oraz zakwaterowanie 50-70 GBP na tydzień ze wszystkimi rachunkami.
Wymagania:
-komunikatywna/dobra znajomość j. angielskiego-niekaralność-referencję-dobry stan zdrowia-pracowitość-doświadczenie w opiece np. nad członkiem rodziny-gotowość do wyjazdu na min. 6 miesięcy-ważny paszport - warunek konieczny 
Firma oferuję szkolenia oraz szanse awansu. Możliwość wyboru miejsca pracy ( cała Wielka Brytania).
Interview w j.angielskim  odbywa się poprzez Skype z przedstawicielem firmy angielskiej. 
Wyślij CV w j. angielskim na kontakt@cekal.pl w tytule dom opieki

dodane przez thomas_20082


data ostatniej modyfikacji: 2014-12-09 10:35:29
Komentarze
 
Polityka Prywatności