Data ważności ogłoszenia: 2014-11-28

PROWADZĄCY MONTER RUR FLENS, HOLANDIA

PanPol sp. z o.o., Agencja Zatrudnienia ( KRAZ 1670 ), poszukuje do pracy w Holandii, : Kilkudziesięciu PROWADZĄCYCH monterów rur z bardzo dobrą umiejętnością pracy według rysunku izometrycznego 3D + umiejętnością szczepiania - heftania rur dla spawacza metoda 141 + z umiejętnością montażu rur połączeń kołnierzowych.

P { margin-bottom: 0.21cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); }P.western { font-family: 'Times New Roman',serif; font-size: 12pt; }P.cjk { font-family: 'Droid Sans Fallback'; font-size: 12pt; }P.ctl { font-family: 'Lohit Hindi'; font-size: 12pt; }STRONG { font-weight: bold; }A:link { color: rgb(0, 0, 128); text-decoration: underline; }A.cjk:link { }A.ctl:link { }

PanPol sp. z o.o., Agencja Zatrudnienia ( KRAZ 1670 ), poszukuje do pracy w Holandii, :

Kilkudziesięciu PROWADZĄCYCH monterów rur z bardzo dobrą umiejętnością pracy według rysunku izometrycznego 3D + umiejętnością szczepiania - heftania rur dla spawacza metoda 141 + z umiejętnością montażu rur połączeń kołnierzowych.

Bardzo dużym plusem posiadanie następujących certyfikatów:

Flens na wysokie ciśnienia lub z protokołem

VCA ( holenderskie BHP ),

VVL ( holenderskie suwnice ),

Kleine Brandblusmiddelen ( certyfikat na gaszenie małych pożarów )

Jeśli monter nie posiada wyżej wymienione certyfikaty, ale przejdzie pomyślnie testy to pracodawca opłaci wyrobienie tych certyfikatów lub tych brakujących. Proszę zwrócić uwagę, że całkowity koszt wyżej wymienionych certyfikatów w Holandii wynosi ponad 1000 Euro.

TEST: Monter rur będzie miał dwa testy przed przyjęciem do pracy:

jeden w agencji holenderskiej

drugi w firmie końcowej

dojazd na testy po stronie pracownika

mieszkanie podczas testów jest w 100% opłacone przez firmę holenderską

wyżywienie podczas testów we własnym zakresie

TEST jest złożony z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Na części praktycznej monter ma przygotować zestaw rur spawanych z kolankiem + powiązanie z rurą w połączeniu kołnierzowym według rysunku izometrycznego. Monter sam pobiera odpowiedni materiał, czyta rysunek izometryczny, docina, wygina, pozycjonuje i szczepia rurę.

Dwa testy są wymagane, bo firma rekrutująca poprzez pierwszy test, chce zrobić preselekcję monterów, aby nie stracić dobrej opinii w firmie końcowej.

Praca na podstawie umowy holenderskiej. Warunki finansowe dla monterów rur:

Za 40 godzin pracy tygodniowo 625 Euro netto + mieszkanie jest gwarantowane i opłacone przez pracodawcę. Jeśli pracownik ma własne mieszkanie musi przedstawić fakturę i koszt mieszkania zostanie opłacony przez firmę do wysokości 120 Euro / tydzień. Praca na tym projekcie polega na bardzo pilnym remoncie awarii na petrochemii na Shell'u, więc jest możliwość wyrobienia dużej ilości nadgodzin. Są dodatki za pracę zmianową, nocną etc.

Z tych pieniędzy pracownik opłaca:

dojazd do pracy na miejscu ( rekomendujemy dojazdy w kilka osób samochodem )

około 22 – 25 Euro tygodniowo na ubezpieczenie

tzw. pieniądze wakacyjne i płatny urlop są wliczone w tę stawkę

Znajomość języka obcego: znajomość angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie testów pisemnych i czytania rysunku izometrycznego.

Praca zaczyna się w tygodniu 45 ( 3.11.2014 ) i trwa do końca 2014. Z tego co wiemy, to nasz partner ma już rozpisane kilka projektów do końca maja 2015, więc jest możliwość kontynuacji.

Równocześnie prosimy o: przysłanie aktualnego CV w języku polskim i obcym ( angielski, niemiecki lub holenderski ) ( najlepiej ze zdjęciem ) napisane zgodnie z poniższymi wskazówkami:

okresy zatrudnienia według schematu: od miesiąc.rok do miesiąc.rok + nazwa zakładu pracy. Jeśli praca wykonywana w tym zakładzie przez agencję pracy to RÓWNIEŻ nazwę tej agencji + opis jakie prace Pan wykonywał w tym okresie.

dużym plusem jest przesłanie pisemnych referencji lub wskazanie nazwiska i telefonu osoby referencyjnej w firmie gdzie Pan pracował.

Proszę pamiętać, że dobrze napisane CV to wizytówka pracownika i bardzo pomaga przekonać pracodawcę, że to Pan jest na 100% tym kandydatem, którego on w tej chwili poszukuje, bo ma Pan certyfikaty i doświadczenie w dziedzinie, w której akurat pracodawca poszukuje pracowników. Dlatego w Pana CV musi być informacja, że ma Pan doświadczenie w danym zakresie tak jak jest to wymagane w danej ofercie pracy ! Proszę więc sprawdzić swoje CV pod tym kątem i go ewentualnie uzupełnić.

PSL, czyli tzw. paszportu pracy ( nazywana zieloną książeczką w Holandii lub pomarańczową w Niemczech ). Skan obwoluty z wybitym numerem, strony ze zdjęciem / adresem i każdej strony z pieczątką. Jeśli kandydat jej nie posiada to pracodawca ją wyrobi: trzeba mieć 2 zdjęcia takie jak do dowodu.

monter rur: wszystkie certyfikaty związane z zawodem ( jeśli posiada ; patrz informacja powyżej )

Prosimy o UDOKUMENTOWANIE przynajmniej 2 letniego okresu pracy w zawodzie poprzez dosłanie skan świadectw pracy lub certyfikatów z pieczątkami lub referencji lub umów o pracę lub innych dokumentów świadczących o zatrudnieniu w zawodzie. Jeśli Pan może podać nazwy firm i telefony do osób, które mogą wystawić Panu referencje ustne to będzie bardzo dużym plusem.
W TYTULE E-MAILU Z DOKUMENTAMI PROSIMY WPISAĆ: ZAWÓD lub nazwę oferty pracy: Nazwisko i Imię ( Pana nazwisko i imię ). Przyśpieszy to obróbkę Pana dokumentów.
Wszystko razem prosimy przysłać do nas w e-mailu tak aby e-mail wraz z załącznikami nie przekraczał 20 MB ( bo większe jest trudno otworzyć ). Jeśli dokumentów jest więcej można to przesłać w kilku e-mailach.

Dokumenty proszę przesłać na rurarz@euroworker.pl

dodane przez panpol1958


data ostatniej modyfikacji: 2014-10-29 11:31:02
Komentarze
 
Polityka Prywatności