Data ważności ogłoszenia: 2014-11-24

Konsultant obsługi klienta z j. niemieckim lub j.francuskim

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek
w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Aktualnie dla naszego zagranicznego Klienta z branży informatycznej -  poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Konsultant obsługi klienta z j. niemieckim lub j.francuskimNr ref.: TSA/B/10/2014Miejsce pracy: Sofia, BułgariaOpis stanowiska:Wsparcie techniczne, analiza i rozwiązywanie spraw klientów,  prowadzenie rejestru zamówień.Obowiązki :·         Profesjonalna obsługa telefoniczna klientów ·         Rozwiązywanie problemów natury technicznej dla poszczególnych typów produktów·         Administracja prowadzonych spraw w systemie komputerowym·         Utrzymywanie kontaktu ze stałymi klientami ·         Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy  Wymagania:·         Bardzo dobra znajomość co najmniej jednego języka obcego – j. francuski lub j. niemiecki·         Dobra znajomość j. angielskiego·         Znajomość pakietu MS Office                     ·         Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne ·         Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów ·         Chęć wyjazdu za granicę na dłuższy okres czasu ·         Mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze klienta (call center)Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami bułgarskiego Kodeksu Pracy
·         Kontrakt na 6 miesięcy z możliwością otrzymania umowy na czas nieokreślony
  • Płatny miesiąc szkolenia wdrażającego
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny (darmowe zakwaterowanie przez pierwszy miesiąc pracy, darmowy przelot w jedną stronę do Bułgarii, bony na posiłki oraz dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne)
  • Możliwość doskonalenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
 Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim z podaniem numeru referencyjnego TSA/B/10/2014 na adres e -mail :justyna.rybacka@adecco.com   Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.  Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r.
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.
Informacja dotyczy oferty pracy za granicą. Adecco jest agencją zatrudniania nr 364.   

dodane przez Adecco Gdańsk


data ostatniej modyfikacji: 2014-10-13 13:06:25
Komentarze
 
Polityka Prywatności