Praca za granicą - ogłoszenia, praca

Data ważności ogłoszenia: 2014-12-23

Pracownik magazynu

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 6934710
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/14/WUP Rzeszów/2014
Zawód lub stanowisko: pracownik magazynu
Ogólny zakres obowiązków: Praca w centrum dystrybucji działającym 24h/7 dni w tygodniu. Kompletowanie i dekompletowanie zamówień w magazynie wysokiego składowania, w którym przechowywane są produkty spożywcze, szampony, środki farmaceutyczne, chemia gospodarcza. Obsługa wózków podnośnikowych, skanera. Praca wymaga wykonywania powtarzających sie oraz monotonnych czynności polegających na podnoszeniu oraz układaniu ciężkich towarów (brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania tego typu pracy). Wymagana jest uwaga, staranność oraz koncentracja, aby zachować bezpieczeństwo w miejscu pracy. Ze względu na obowiązujące w firmie standardy zaopatrzenia i utrzymania stanu magazynu praca jest poddawana ocenie, zgodnie z przyjętymi wskaźnikami. Od pracowników wymaga się przestrzegania polityki dotyczacej zasad higieny, zakazu spożywania oraz znajdowania się pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Na terenie obowiązuje także zakaz palenia poza specjalnie do tego wyznaczonymi strefami.
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 15
Miejsce zatrudnienia - kraj: Wielka Brytania
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Agencja pracy tymczasowej
Miejsce pracy
Lokalizacja: inna miejsce oddelegowania pracownika - rożne lokalizacje na południu Wielkiej Brytanii - Praca na rzecz klienta agencji.
Przyczyny wykonywania pracy w miejscu innym
niż siedziba pracodawcy:
j.w.
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: nieokreślono
Doświadczenie zawodowe: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Znajomość języków: angielski - poziom zadowalający
Umiejętności: Wymagany język angielski pozwalający na swobodną komunikację. Rzetelność, uczciwość, staranność, spostrzegawczość, dobra koncentracja.
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 7.00
Waluta: funt szterling
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka godzinowa min. £6,31 - przeciętna stawka £7.
Premie: Nie
Dodatkowe świadczenia: zakwaterowanie - pomoc pracodawcy Pracodawca na prośbę kandydata może pomóc w znalezieniu zakwaterowania.
Rodzaj umowy: umowa z agencją - dotyczy pracy tymczasowej
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: nieokreślony
Rozkład czasu pracy - liczba godzin tygodniowo: 40
System czasu pracy - zmiany i praca w dni wolne: praca na zmiany i w dni wolne
Inne informacje: Wysokość pensji brutto: min. £6,31, przeciętna stawka £7. Wysokość stawek może być wyższa w zależności od osiągania wyznaczonych przez firmę celów/norm. Przewidywana liczba godzin pracy to 40 godzin tygodniowo, przy czym gwarantowana minimalna liczba godzin pracy to 7,5 tygodniowo. Czas trwania umowy: 12 tygodni z możliwością przedłużenia. Pracodawca poszukuje kandydatów do pracy na dłuższy okres czasu. Pracodawca zapewnia szkolenie ok. 2-3 dni, płatne przez pracodawcę oraz ubranie robocze. Kandydaci są proszeni o zaopatrzenie się w buty robocze z metalowymi podnoskami - koszt zakupu obuwia leży pod stronie kandydata. Centrum dystrybucji działa 24h/7 dni w tygodniu, dlatego od kandydatów oczekuje się pracy w weekendy, święta państwowe oraz w nocy. Praca na 3 zmiany (6:00-14:00,14:00-22:00,22:00-6:00), możliwa praca w systemie 4-zmianowym (tzw. "4 na 4"). Praca od zaraz.
Dodatkowe informacje

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne, które odbędą się w Rzeszowie. Terminy rozmów kwalifikacyjnych zostaną podane do wiadomości zaproszonych kandydatów. Zastrzegamy możliwość odwołania rozmów kwalifikacyjnych lub zmiany terminów. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Group plc. oświadczyła, iż prowadzi działalność zgodnie z przepisami obowiązującymi na terenie Wielkiej Brytanii.
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV należy wysłać do wybranego WUP - w temacie wiadomości dopisać "Wielka Brytania - pracownik magazynu" Harmonogram rozmów kwalifikacyjnych: 30.09 - 1.10 - Wrocław - Magdalena Wieczorek - magdalena.wieczorek@dwup.pl; 08.10 - Rzeszów - Wojciech Woś - wwos@wup-rzeszow.pl; 15.10 - Kielce - Przemysław Kowalczyk - p.kowalczyk@wup.kielce.pl; 23.10 - Rzeszów - Wojciech Woś - wwos@wup-rzeszow.pl - Rekrutacja podczas targów pracy; 29.10 - Warszawa - Katarzyna Kawka-Kopeć k.kawka@wup.mazowsze.pl;
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
angielski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do doradcy EURES z WUP
Gdzie należy wysłać dokumenty: wwos@wup-rzeszow.pl
Dane teleadresowe: Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie; ul. Lisa - Kuli 20; 35-025 Rzeszów. tel.: 0-17 8509223
Data publikacji: 2014-07-31
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
do odwołania
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.


źródło: Eures Polska

data ostatniej modyfikacji: 2014-09-23 15:16:09
Komentarze
boks.jpg

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
wsf_220.gif
boks___przegl__d_uczelni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności