Data ważności ogłoszenia: 2014-12-02

Opiekunka Opiekun Live-in (z zamieszkaniem) – Anglia, Walia

Strona www: www.ontos.pl

Jesteśmy polską agencją pośrednictwa pracy zarejestrowaną pod numerem 4824 w KRAZ. Od 2008 roku oferujemy legalną pracę w Wielkiej Brytanii (opieka zdrowotna). Zapewniamy życzliwą i kompetentną - oraz bezpłatną - obsługę osób poszukujących pracy, a także indywidualne podejście do oczekiwań naszych kandydatów. Bezpłatnie przygotowujemy dokumenty niezbędne w procesie rekrutacji, pomagamy zorganizować przejazd na miejsce pracy, zapewniamy pomoc i wsparcie.

Oferujemy:

Praca w systemie LIVE-IN: zlecenia trwające do wyboru: 7, 14 lub 21 dni, a po nich kilka dni lub ok. 1 tydzień wolnego - pracodawcą jest firma brytyjska, a nie podopieczny.

Kontrakt podpisywany jest na 6 miesięcy - w tym czasie powinni Państwo być do dyspozycji pracodawcy.

Bezpłatne utrzymanie (zakwaterowanie i wyżywienie) w czasie pracy.

Elastyczny system pracy – w zależności od konkretnej sytuacji, długość zleceń, jak i przerwa między nimi może zostać skrócona lub wydłużona. Czas pomiędzy zleceniami pracy można wykorzystać w dowolny sposób (podróże, wyjazd do Polski).  Pracodawca pokrywa koszty podróży na obszarze UK do i od podopiecznego.

Wynagrodzenie za 7 dni pracy: £442 (dla kandydatów bez NVQ2) lub £507 (dla kandydatów z NVQ2 lub kwalifikacjami pielęgniarskimi lub dla fizjoterapeutów). Jest to kwota brutto, przed potrąceniem podatków i składek na ubezpieczenia społeczne.

Pracodawca zapewnia możliwość ukończenia kursów NVQ.

Płatny urlop: za każde przepracowane 10 dni - 1 dzień wolnego (łącznie 28 dni w roku).

 

Wymagania:

- ważny paszport,

- bardzo dobra lub dobra znajomość języka angielskiego,

- czynne prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu z ręczną skrzynią biegów,

- doświadczenie w opiece: co najmniej prywatne,

- chęć do pracy, życzliwość, empatia, cierpliwość, pewność siebie, dobra organizacja własnej pracy,

- gotowość do pracy i zamieszkania u podopiecznego w jego domu na czas trwania zlecenia.

 

Opis wakatu:

UWAGA: Poniższa oferta jest dostępna tylko dla kandydatów gotowych wziąć udział szkoleniu w siedzibie pracodawcy na terenie Wielkiej Brytanii!

Praca w charakterze Opiekuna / Asystenta osób niepełnosprawnych fizycznie polega na zamieszkaniu z jedną osobą podopieczną w jej domu i wykonywaniu obowiązków pod jej kierownictwem. Podopieczni to osoby niepełnosprawne ruchowo, młode i dorosłe, po urazach kręgosłupa i kończyn. Do obowiązków należy pomoc i wspieranie podopiecznego we wszystkich czynnościach dnia codziennego, w tym pomoc w utrzymywaniu higieny osobistej i estetycznego wyglądu, kąpiele i mycie, golenie, mycie zębów, pomoc przy korzystaniu z toalety, ubieranie, czesanie, pomoc w poruszaniu się, pchanie wózka, sprawdzanie sprzętu pomocniczego, zawożenie i przywożenie, pomoc w załatwianiu bieżących spraw i kontakcie z instytucjami, bankiem itp., planowanie i przygotowywanie posiłków, asysta w spędzaniu czasu wolnego, organizowanie rozrywek, wspieranie w prowadzeniu aktywnego życia (praca, nauka, kontakty społeczne), podawanie lekarstw, zmiana pościeli, pranie, prasowanie, zakupy, utrzymywanie kontaktu z firmą zatrudniającą, gotowość do szkoleń, przestrzeganie procedur.

Wszystkie powyższe obowiązki muszą być wykonywane przy pełnym zachowaniu dyskrecji i poszanowaniu godności osoby podopiecznej.

Liczba godzin pracy nie przekracza 10 h dziennie, w tym przewidziana jest przerwa w ciągu dnia.

 

Procedura rekrutacyjna:

I etap     - telefoniczna rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą

II etap    - rozmowa poprzez Skype albo spotkanie osobiste z pracodawcą na terenie UK (okolice Londynu)

III etap  - bezpłatne 5-dniowe szkolenie w siedzibie pracodawcy  (z bezpłatnym zakwaterowaniem), po którym pracodawca decyduje o przyjęciu kandydata do pracy.

Maksymalnie po ok. 2 tygodniach od zakończenia szkolenia opiekun dostaje pierwsze zlecenie, a następnie ma kolejne zlecenia przez okres 6 miesięcy (z ok. tygodniowymi przerwami między zleceniami).

 Prosimy o przesłanie e-mailem kompletnego i aktualnego CV w języku angielskim, najlepiej ze zdjęciem.

 

Agencja Pośrednictwa Pracy ONTOS

ul. Krótka 6B/6, 80-209 Chwaszczyno k. Gdyni

tel. 58 781 9381, 501 338 721, fax: 58 781 9381, GG: 4310386         

www.ontos.pl

dodane przez ontos


data ostatniej modyfikacji: 2014-09-11 10:20:12
Komentarze
 
Polityka Prywatności