Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier budowlany / projektant

Kraj: Norwegia

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 4885491
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/36/WUP Gdańsk/2014
Zawód lub stanowisko: inżynier budowlany / projektant
Ogólny zakres obowiązków: Projektowanie konstrukcji budowlanych
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 1
Miejsce zatrudnienia - kraj: Norwegia
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Nazwa: LOE BETONGELEMENTER AS
Adres: Steinbergveien 80, 3053 Steinberg
Telefon: +47 27 40 00 / +47 930 18 203
Fax: +47 32 27 40 54
E-mail: lars.loe@loe.no
Strona internetowa: www.loe.no
Krótki opis działalności gospodarczej: Loe Betongelementer zajmuje się projektowaniem, produkcją, dostarczaniem i instalacją prefabrykatów betonowych i konstrukcji stalowych dla budynków mieszkalnych, przemysłowych, handlowych i biurowych, a także mostów. Fabryka znajduje się około 60 km na zachód od Oslo. Zatrudnia około 160 pracowników Więcej informacji: www.loe.no
Imię i nazwisko przedstawiciela pracodawcy
wskazanego do kontaktów:
Lars Loe
Miejsce pracy
Lokalizacja: siedziba główna Hokksund, Norwegia, ok. 60 km na zachód od Oslo
Nazwa firmy: LOE BETONGELEMENTER AS
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: wyższe
Doświadczenie zawodowe: Wymagane kilkuletnie doświadczenie w biurze projektowym
Znajomość języków: angielski - poziom bardzo dobry
Umiejętności: - wymagana wiedza w projektowaniu konstrukcji betonowych i stalowych - znajomość programu Tekla Structures do modelowania struktur 3D oraz rysunków i ROBOT lub ETABS do wykonywania całościowych analiz i projektowania elementów - znajomość innych programów do projektowania poszczególnych elementów. - znajomość analizy struktury np. analizy trzęsienia ziemi będzie dodatkową zaletą.
Inne istotne wymagania: Ponieważ pracodawca oferuje zatrudnienie na stałe dlatego też poszukuje osoby, Która chciałby na stałe przeprowadzić się ( również z rodziną) do Norwegii - Pozytywne nastawienie do pracy - Chęć pracy w wielokulturowym zespole
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 420000.00
Waluta: korona norweska
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka roczna
Premie: Nie
Dodatkowe świadczenia: zakwaterowanie - pomoc pracodawcy
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: LOE BETONGELEMENTER AS
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: nieokreślony
Rozkład czasu pracy - liczba godzin tygodniowo: 37
Inne informacje: Znajomosć języków: wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub skandynawskiego ( norweski, szwedzki, duński) w mowie i w piśmie. Wysokość pensji brutto: 420 000 NOK brutto rocznie ( ok. 60 000 euro) - wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji. Wysokość pensji netto: ok. 22 750 NOK miesięcznie w zależności od indywidualnej sytuacji podatkowej i rodzinnej. Wysokość stawki podatkowej - ok. 35%. Rozpoczęcie pracy - do uzgodnienia
Dodatkowe informacje

Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w Norwegii w fabryce. Pracodawca pokrywa koszt podróży do Norwegii. Dodatkowych informacji udziela: Pan Lars Loe tel: (+ 47) 930 18 203 ,e mail lars.loe@loe.no. w j. angielskim, niemieckim lub hiszpańskim. Informacje o podatkach w Norwegii: www.taxnorway.no. Informacje o Norwegii: www.nyinorge.no
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV, krótki list motywacyjny w języku angielskim lub skandynawskim Dyplomy i inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje będą potrzebne podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
angielski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do pracodawcy
Gdzie należy wysłać dokumenty: Do pracodawcy i do wiadomości WUP Gdańsk
Dane teleadresowe: lars.loe@loe.no oraz DW: wup@wup.gdansk.pl W tytule maila proszę wpisać "structural engineer"
Data publikacji: 2014-05-23
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
2014-06-01
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

źródło: Eures Polska