Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik inwentaryzacji zagranica - Oświęcim

Kraj: Włochy

Pracownik inwentaryzacji zagranica – Oświęcim

Miejsce pracy: Niemcy/Włochy

Zleceniodawca: INVENT sp. z. o. o

Zadania na stanowisku:

  • Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych.
  • Obsługa urządzeń do skanowania towarów.

Wymagania na stanowisku:

  • Umiejętność obsługi komputera
  • Gotowość do pracy w godzinach nocnych

Wybranym kandydatom oferujemy:

·         Możliwość wyjazdu  na następujące turnusy:

14.10. – 27.10.2013

03.11. – 23.11.2013

06.11. – 27.11.2013

07.11. – 22.11.2013

27.11. – 15.12.2013

01.12. – 15.12.2013

  • Umowa zlecenie ZUS
  • Zagwarantowany transport oraz nocleg ze śniadaniem i obiadem.
  • Wynagrodzenie150 PLN brutto za każdą inwentaryzację
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY:

o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie:

proszę kliknąć lub skopiować poniższy link

W przypadku braku możliwości zalogowania się przez powyższy link prosimy zalogować się na naszej stronie invent.ag

Oferta pracy tymczasowej dla absolwentów, studentów, uczniów, fizyczna, dodatkowa, sezonowa, tymczasowa, polegająca na liczeniu towarów za pomocą urządzenia skanującego, płatna, licząca, liczący, studenci, student, wyjazd, wyjazdowa, zagranica, Niemcy, Włochy, małopolskie, Oświęcik, dla osób pełnoletnich, pełnoletni, skanowanie towaru, liczenie towaru, inwentaryzacja, pracownik inwentaryzacji, praca od zaraz.

dodane przez ISSP