Data ważności ogłoszenia: 2013-07-06

Konsultant ds. wsparcia technicznego z j. niemieckim - Holandia

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (numer wpisu do rejestru 364/1a oraz 364/1b), Agencją Doradztwa Personal

Aktualnie prowadzimy dla naszego holenderskiego Klienta -  lidera w branży usług outsourcingowych -  poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Konsultant ds. wsparcia technicznego z j. niemieckim - Holandia Nr ref.: KWT/Hol/03_13Miejsce pracy: Holandia, Maastricht Opis stanowiska:- telefoniczny kontakt z klientami firmy - analiza i rozwiązywanie problemów- tworzenie pozytywnego wizerunku firmy- profesjonalne i fachowe doradztwo techniczne    Wymagania:- Wykształcenie średnie - Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego jako warunek konieczny- Komunikatywna znajomość języka angielskiego - Mile widziane doświadczenie w pracy w call center - Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne - Chęć osiedlenia się w Holandii - Elastyczność, gotowość do pracy w weekendy   Oferujemy:
  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami holenderskiego Kodeksu Pracy
  • Stabilne i stałe zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miesięczne szkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • Bardzo atrakcyjny pakiet relokacyjny (m.in. darmowe zakwaterowanie przez pierwszy miesiąc pobytu, dodatek do zakwaterowania w wysokości 100 E miesięcznie przez następne 11 miesięcy, dodatek transportowy)
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
 Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłanie CV w j. angielskim i polskim wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres email:  justyna.rybacka@adecco.comTERMIN PRZESYŁANIA APLIKACJI: marzec - kwiecień 2013Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883.  

dodane przez Adecco Gdańsk


data ostatniej modyfikacji: 2013-03-21 15:54:52
Komentarze
 
Polityka Prywatności