Data ważności ogłoszenia: 2013-07-06

Doradca klienta z j. niemieckim - Czechy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (numer wpisu do rejestru 364/1a oraz 364/1b), Agencją Doradztwa Personal

Aktualnie prowadzimy dla naszego czeskiego Klienta -  lidera w branży usług outsourcingowych -  poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Doradca klienta z j. niemieckim - CzechyNr ref.: DK/Cze/03_13Miejsce pracy: Czechy, BrnoOpis stanowiska:- telefoniczne wsparcie techniczne klientów w zakresie użytkowania urządzeń typu: smartfony, tablety - analiza i rozwiązywanie problemów, wyjaśnianie powodów usterek i niejasności - współpraca w zakresie tworzenia nowych rozwiązań, funkcji, urządzeń- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy- współpraca z resztą teamu konsultantów Praca w systemie 2-zmianowym (pn-nd)  Wymagania:- Wykształcenie średnie - Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego jako warunek konieczny- Komunikatywna znajomość języka angielskiego - Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne - Umiejętności analityczne  Oferujemy:
  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami czeskiego Kodeksu Pracy
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet premiowy
  • Bardzo atrakcyjny pakiet relokacyjny (darmowe zakwaterowanie przez pierwsze 2 tygodnie pracy, gwarantowana pomoc w znalezieniu mieszkania po tym czasie, zwrot koszów podróży, bonusy)
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego
  • Kursy języka angielskiego
 Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłanie CV w j. angielskim i polskim wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres email:  justyna.rybacka@adecco.comTERMIN PRZESYŁANIA APLIKACJI: marzec - kwiecień 2013Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883.  

dodane przez Adecco Gdańsk


data ostatniej modyfikacji: 2013-03-21 15:52:02
Komentarze
 
Polityka Prywatności