Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Opiekun osób starszych

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: KBS/32429
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/2/WUP Białystok/2013
Zawód lub stanowisko: opiekun osób starszych
Ogólny zakres obowiązków: Opieka nad osobami starszymi w ich domach, zabiegi pielęgnacyjno-higieniczne, sprzątanie, gotowanie, podawanie posiłków, robienie zakupów, itp.
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 4
Miejsce zatrudnienia - kraj: Wielka Brytania
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Nazwa: Alpenbest Ltd
Adres: 66 HIGH STREET, NEW MALDEN, SURREY
Kraj: Wielka Brytania
E-mail: care@alpenbestcare.co.uk
Krótki opis działalności gospodarczej: Alpenbest - firma zajmująca się opieką osób starszych w prywatnych domach w różnych częściach Londynu - Kingston, New Malden, Surbiton, Worcester Park and Raynes Park.
Miejsce pracy
Lokalizacja: siedziba główna
Nazwa firmy: Alpenbest Ltd
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Doświadczenie zawodowe: Wymagane - może być pozazawodowe, np. zajmowanie się osobą starszą/chorą w rodzinie. Pracodawca zapewnia przeszkolenie na konkretnym stanowisku pracy.
Znajomość języków: angielski - poziom bardzo dobry
Uprawnienia/ dyplomy/ dokumenty: • Prawo jazdy kat. B Zaświadczenie o niekaralności (także brytyjskie - pomoc pracodawcy w uzyskaniu - koszt ponosi pracownik) i referencje – od zakwalifikowanych kandydatów
Umiejętności: • Zdolności komunikacyjne • Wrażliwość i opiekuńczość • Zorientowanie na klienta • Chęć do pracy z osobami starszymi
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 15000.00
Waluta: funt szterling
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka roczna
Premie:
Dodatkowe świadczenia: zakwaterowanie – pracodawca nie zapewnia Pracodawca dołoży starań, aby zapewnić samochód służbowy dla pracowników
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: Alpenbest Ltd
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: nieokreślony
Rozkład czasu pracy - liczba godzin tygodniowo: 40
System czasu pracy - zmiany i praca w dni wolne: praca na zmiany i w dni wolne
Inne informacje: Data rozpoczęcia pracy - do uzgodnienia z pracodawcą.
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
angielski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do doradcy EURES z WUP
Gdzie należy wysłać dokumenty: WUP, ul. Pogodna 22, 15-354 Białystok
Dane teleadresowe: Beata Chrościnska, email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl, tel + 48 85 74 97 235
Data publikacji: 2013-01-10
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
do odwołania

źródło: Eures Polska

Komentarze
Ostatnie:
14.06.2016 18:20
Dodał(a): ~Karol
Serdecznie i z całego serca odradzam, no chyba że ktoś ma znajomości. Od samego poczatku za wszystko kasują pieniądze,uniform miał byc za 16 jest za 60, zakwaterowanie tez radzę znaleźć osobiście bo można trafić na drogie miejsce; cena kompletnie nie adekwatna do standardów, daleka droga do klientów, za która trzeba wyłożyć z własnej kieszeni, brak wsparcia koordynatorów Nie polecam
15.05.2016 21:14
Dodał(a): ~Incognito
Brak perfekcjonizmu. Ludzi mają za nic najpierw wersją a potem zarzucają błędy. Weryfikują język na poziomie podstawowym a jak po szkoleniu wyciągną od ciebie pieniądze to mogą Ci później podziękować zarzucają brak profesjonalizmu i umiejętności językowych a jak popełnisz jakiś błąd to się ciebie pozbywają. Uważajcie na niektórych menedżerów bo mogą was wpakować w niezłe bagno. Szczerze mówiąc robota niebezpieczna niewdzięczna bo anglicy nie są zbyt wdzięczni za to co robimy, a możesz być oskarżony o różne rzeczy często sprawy lądują nawet na policji. Dlatego nie doradzam tej pracy a szczególnie w tej firmie
13.02.2014 19:05
Dodał(a): ~mimi
Odradzam pracę w tej firmie.Każą Ci zabrać ze soba 1000 funtów,niby zapewniają nocleg,a nie do końca sie to sprawdza.Za 5 tygodni dostajesz godziwe pieniądze,za dniówkę w pierwszym tygodniu 10 funtów(dziennie)tzw.shadowingi,potem szkolenie(też za darmochę nie wiadmo ile).Odradzam wykorzystują.Pracujesz 6 dni w tygodniu od rana do wieczora,no i jak nie masz prawka to płacisz za bilety(też nie mało(114 funtów tygodniowo).Odradzam kombinatorzy,za niekaralność płacisz firmir 50 funtów,a jak sam pójdziesz załatwiać to na policji w UK wystawią ci taki dokument za 20 funtów.A więc 30 funtów biorą "w kieszeń"ODRADZAM!