Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Elektroinstalator

Kraj: Austria

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 5556512
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/70/WUP Wałbrzych/2012
Zawód lub stanowisko: elektroinstalator
Ogólny zakres obowiązków: kładzenie kabli - montaż instalacji w budynkach mieszkalnych i przemysłowych - montaż skrzynek - wykonywanie rurociągów
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 5
Miejsce zatrudnienia - kraj: Austria
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Agencja pracy tymczasowej
Nazwa: MSE Personalservice AG
Adres: Essanestrasse 127 Liechtenstein
Kraj: Liechtenstein
Telefon: 0042-3375-1111
Fax: 0042-3375-1179
E-mail: bewerbung@mse.li
Strona internetowa: www.mse.li
Miejsce pracy
Lokalizacja: filia
Przyczyny wykonywania pracy w miejscu innym
niż siedziba pracodawcy:
filia pracodawcy
Nazwa firmy: MSE Personalservice AG
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: zasadnicze zawodowe
Doświadczenie zawodowe: wymagane doświadczenie
Znajomość języków: niemiecki - poziom zadowalający
Uprawnienia/ dyplomy/ dokumenty: - tak, jeśli są dostępne
Umiejętności: - wykształcenie kierunkowe w zawodzie elektroinstalator, elektrotechnik - umiejętność kładzenia kabli - montaż instalacji w budynkach mieszkalnych i przemysłowych - montaż skrzynek - wykonywanie rurociągów - mile widziana znajomość SPS - dodatkową zaletą będzie znajomość techniki BUS-Digital
Inne istotne wymagania: - umiejętność pracy samodzielnej i pracy w grupie - punktualność i niezawodność
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 9.13
Wynagrodzenie netto: 1680.00
Waluta: euro
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka miesięczna
Premie: Nie
Dodatkowe świadczenia: zakwaterowanie – pracodawca zapewnia na koszt pracownika - 25 dni urlopu, dodatkowe pieniądze w czasie urlopu i w czasie świątecznym
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: MSE Personalservice AG
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: nieokreślony
Dodatkowe informacje

Dokumenty, spełniające warunki formalne, zostaną przekazane pracodawcy, który skontaktuje się z wybranymi kandydatami.
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV, List motywacyjny, kserokopie świadectw pracy, certyfikatów, dyplomów, referencji ( jeśli są)
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
niemiecki
Do kogo należy wysłać dokumenty: do doradcy EURES z WUP
Gdzie należy wysłać dokumenty: Do Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy, judyta.ragiel@dwup.pl
Dane teleadresowe: Judyta Ragiel Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy Filia w Jeleniej Górze ul. Wojska Polskiego 18 58-500 Jelenia Góra Tel. 75-75-45-179 Fax. 75-75-45-190 e-mail: judyta.ragiel@dwup.pl
Data publikacji: 2012-11-21
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
do odwołania

źródło: Eures Polska