Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Fizjoterapeuta/Masażysta

Kraj: Francja

Francuska firma poszukuje osoby na stanowisko: Fizjoterapeuta/Masażysta.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • min. roczne doświadczenie w zawodzie
  • komunikatywna znajomość j. francuskiego
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od stycznia 2012
Obowiązki:
  • wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii oraz masażu leczniczego w ośrodku rehabilitacyjno- wypoczynkowym
Firma oferuje:
  • legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Francji (druk A1, karta EKUZ, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, płatny urlop)
  • umowa o pracę tymczasową na okres min. 3 m-cy z możliwością zatrudnienia przez pracodawcę francuskiego
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (35 godz. tyg.)
  • nadgodziny płatne dodatkowo wg obowiązujących przepisów francuskich
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i kwalifikacji zawodowych
  • pomoc i stały dozór ze strony Aterima

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca-za-granica.pl