Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Tynkarz maszynowy

Kraj: Francja

Firma we Francji zatrudni osobę na stanowisko: Tynkarz maszynowy.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na stanowisku tynkarza
- doświadczenie w obsłudze agregatu tynkarskiego
- dobra kondycja fizyczna (wysokie temperatury)
- mile widziana (ale nie konieczna) znajomość jęz. francuskiego

Obowiązki:

- tynkowanie ścian zewnętrznych agregatem, nowe i stare budynki (renowacje), wygładzanie ścian

Pracodawca oferuje:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie
- zwrot kosztów podróży
- opcjonalnie dodatkowe ubezpieczenie w podróży zagranicznej TU Allianz S.A

WAŻNE:

1. Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.
2. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej numer referencyjny tynk/fr/11, CV na adres na rekrutacja@erc.ec .

Źródło: praca-za-granica.pl