Praca za granicą - ogłoszenia, praca

Data ważności ogłoszenia: 2011-08-31

Szwaczki

Euroforce People Solutions zatrudni doświadczone SZWACZKI do pracy przy szyciu tapicerki meblowej na linii produkcyjnej jednej z największych firm meblowych w Wielkiej Brytanii.

Oferujemy stała, stabilna i legalna prace w dobrze zorganizowanym zespole oraz bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (od 250.00 do 400.00 funtów tygodniowo) . Stwarzamy możliwość pracy w nadgodzinach a także wypłacamy wysokie bonusy za efektywna prace w systemie akordowym.

Organizujemy odbiór z lotniska, pomagamy w znalezieniu zakwaterowania, zapewniamy wsparcie w uregulowaniu wszystkich spraw administracyjnych, przyszłych pracowników obejmujemy pełną opieka naszych polskojęzycznych konsultantów.

Wymagamy minimum 3 letniego doświadczenia na stanowisku szwaczki, punktualności, oraz sumiennego podejścia do pracy.

Nie wymagamy znajomości języka angielskiego.

NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT .

Euroforce People Solutions to niezależna europejska agencja rekrutacyjna specjalizująca się w zatrudnianiu pracowników z Europy Środkowej.

Z siedziby naszej firmy znajdującej się północno-zachodniej Anglii współpracujemy z pracodawcami z całej Wielkiej Brytanii.

Klienci Euroforce to zarówno małe, prężnie rozwijające się przedsiębiorstwa, jak i międzynarodowe korporacje. Nasi konsultanci są wyspecjalizowani w poszczególnych dziedzinach, dzięki czemu proces rekrutacji doskonale odpowiada określonym potrzebom zarówno pracodawców jak i kandydatów.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

zbigniew.kowalski@euroforceltd.com

Źródło: praca.money.pl

data ostatniej modyfikacji: 2011-08-17 08:32:31
Komentarze
boks.jpg

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
SWPS_220_uni.jpg
WSZUiE-220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Uniwersytet Gdański - 6
miniatura https://jesion.studentnews.eu/img/uczelnie/a602/g/p3862.jpg
miniatura
 
Polityka Prywatności