Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Ustawiacz CNC

Polish Personnel zatrudni osobę na stanowisko: Ustawiacz CNC.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość sterowania Fanuc
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
- doświadczenie w pracy w wąskich tolerancjach;
- doświadczenie w pracy przy programowaniu obrabiarek CNC będzie dodatkowym atutem;
- komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Obowiązki:

- obsługa i ustawianie maszyn CNC, wprowadzanie korekt, podstawy programowania
- wprowadzanie korekt do programów.

Pracodawca oferuje:

- umowa o pracę podpisywana z pracodawcą
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- wynagrodzenie: 10.50 - 12.50 GBP/h w zależności od doświadczenia + miesięczny bonus w okolicach 15-20%
- praca 37 godzin w tygodniu plus nadgodziny

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim w tytule wiadomości wpisując "TOKARZ CNC".

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl