Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik magazynowy

Kraj: Niemcy

Firma Personnel International Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik magazynowy.

Zakres obowiązków:

- realizacja zleconych zamówień zgodnie z otrzymaną specyfikacją,
- praca w oparciu o terminal lub system słuchawkowy,
- znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana -
dysponujemy polską kadrą kierowniczą,
- zapewniamy zakwaterowanie, legalne zatrudnienie,
- oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz stałą pracę.

Wymagania:

- warunek konieczny: uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem
silnikowym,
- warunek konieczny : aktualne zaświadczenie o niekaralności,
- gotowość do wyjazdu i pracy za granicą,
- gotowość do pracy w systemie akordowym,
- duża sprawność fizyczna,
- mile widziane osoby ze znajomością języka niemieckiego.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl