Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Operator Urządzeń Walcowni

Kraj: Włochy

Firma Obiettivo Lavoro Polska poszukuje osoby na stanowisko: Operator Urządzeń Walcowni.

Opis stanowiska pracy:

- Samodzielna praca przy obsłudze wybranych urządzeń walcowni w hucie stali
- Walcowanie kęsisk, kęsów, prętów, blachówek
- Nadzór nad utrzymaniem jakości elementów w trakcie całego procesu, ustawianie parametrów walcowania
- Kalibrowanie, dogniatanie, usuwanie nierówności oraz nadanie ostatecznego kształtu i wymiarów detalu

Wymagania:

- Wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane techniczne
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
- Znajomość różnego typu walcowni (m.in.walcownia kęsisk kwadratowych, klatka walcownicza nawrotna)
- Znajomość procesów walcowania na gorąco i na zimno
- NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA !!!

Oferujemy:

- Umowę na 3 m-ce z możliwością przedłużenia
- Sponsorowany kurs języka włoskiego
- Zakwaterowanie na koszt pracodawcy
- Pomoc w organizacji wyjazdu

Jeśli jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl