Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Dekarz - monter paneli słonecznych

Kraj: Belgia

Work Express, sp. z o. o., certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, szuka kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w Belgii w charakterze DEKARZA.

Obowiązki:

- montaż paneli solarnych,

- wykonywanie koniecznych przeróbek dekarskich,

- praca jako niezależna ekipa (łącznie z elektrykami),

- postęp prac wg planningu,

- dbanie o jakość i bezpieczeństwo pracy.

Oferujemy:

- polską umowę o pracę,

- wynagrodzenie w wysokości min. 1600 euro netto za 173h/m-c,

- pewne składki,

- opiekę koordynatora na miejscu.

Wymagania

- doświadczenie w montowaniu paneli solarnych (fotowoltaicznych),
- umiejętności dekarskie poświadczone świadectwami pracy lub/i dyplomem odpowiedniej szkoły,
- odpowiedzialne podejście do wykonywanej pracy (jakość, warunki bezpieczeństwa),
- mile widziane: certyfikat VCA, znajomość języków obcych (francuski, niderlandzki), możliwość wyjazdu własnym autem.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl