Praca za granicą - ogłoszenia, praca

Data ważności ogłoszenia: 2011-03-21

Szwaczki

Euroforce People Solutions zatrudni doświadczone SZWACZKI do pracy przy szyciu tapicerki meblowej na linii produkcyjnej jednej z największych firm meblowych w Wielkiej Brytanii.

Oferujemy stała, stabilna i legalna prace w dobrze zorganizowanym zespole oraz bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (od 250.00 do 400.00 funtów tygodniowo) . Stwarzamy możliwość pracy w nadgodzinach a także wypłacamy wysokie bonusy za efektywna prace w systemie akordowym.

Organizujemy odbiór z lotniska, pomagamy w znalezieniu zakwaterowania, zapewniamy wsparcie w uregulowaniu wszystkich spraw administracyjnych. Przyszłych pracowników obejmujemy pelna opieka naszych polskojęzycznych konsultantów.

Wymagamy minimum 3 letniego doświadczenia na stanowisku szwaczki, punktualności, oraz sumiennego podejścia do pracy.
Nie wymagamy znajomości języka angielskiego.
NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT .

Euroforce People Solutions to niezależna europejska agencja rekrutacyjna specjalizująca się w zatrudnianiu pracowników z Europy Środkowej.

Z siedziby naszej firmy znajdującej się północno-zachodniej Anglii współpracujemy z pracodawcami z całej Wielkiej Brytanii.

Klienci Euroforce to zarówno małe, prężnie rozwijające się przedsiębiorstwa, jak i międzynarodowe korporacje. Nasi konsultanci są wyspecjalizowani w poszczególnych dziedzinach, dzięki czemu proces rekrutacji doskonale odpowiada określonym potrzebom zarówno pracodawców jak i kandydatów.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

zbigniew.kowalski@euroforceltd.com

kom: 0044 7738986987
stac: 0044 1204393000

Źródło: praca-za-granica.pl

data ostatniej modyfikacji: 2011-03-07 14:22:46
Komentarze
boks.jpg

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
boks_220_pl.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności