Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Programista NET z językiem niemieckim

Kraj: Austria

Firma LGBS Polska jest firmą programistyczną zajmującą się tworzeniem rozwiązań informatycznych dla biznesu. Koncentrujemy się na technologiach firmy Microsoft, większość naszych projektów opiera się o platformę .NET, bazę danych MS SQL Server oraz narzędzia takie jak SharePoint czy BizTalk; realizujemy także projekty oparte o technologię Java i platformę Oracle. Obecnie poszukuje osoby na stanowisko: Programista NET z językiem niemieckim.

Wymagania

Wymagania:
- dobra znajomość platformy .NET,
- biegłość w posługiwaniu się językiem C# i/lub C++,
- znajomość baz danych MS SQL Server i/lub Oracle,
- dobra znajomość języka niemieckiego.

Oczekujemy:

- wysokich umiejętności technicznych,
- zaangażowania i kreatywności,
- chęci nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
- umiejętności pracy w zespole,
- miłego usposobienia.

Obowiązki

  • Praca w oddziale firmy w Wiedniu.
  • Tworzenie aplikacji biznesowych w oparciu o wymienione technologie.

Mile widziane

- umiejętność programowania dla środowiska SharePoint,
- doświadczenie w tworzeniu aplikacji wielowarstwowych,
- znajomość wzorców projektowych,
- umiejętności komunikowania się w języku angielskim.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.com