Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Frezer CNC / Ustawiacz CNC

Firma z Anglii poszukuje osób na stanowisko: Frezer CNC / Ustawiacz CNC.

Lokalizacja: Wielka Brytania

STANOWISKO

Obowiązki:
* obsługa i ustawianie 5-cio osiowych frezarek CNC ze sterownikami Heidenhein;
* wprowadzanie korekt do programów.

WYMAGANIA

Wymagania:
* 10 lat doświadczenia
* bardzo dobra znajomość sterowania Heidenhein.
* bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
* doświadczenie w pracy w wąskich tolerancjach;
* doświadczenie w pracy przy programowaniu obrabiarek CNC będzie dodatkowym atutem;
* komunikatywna znajomość języka angielskiego.

OFERTA

* umowa o pracę podpisywana z pracodawcą;
* pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
* wynagrodzenie: 10.50 - 12.50 GBP/h w zależności od doświadczenia + miesięczny bonus w okolicach 15-20%;
* praca 37 godzin w tygodniu plus nadgodziny.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.com