Data ważności ogłoszenia: 2011-03-09

Asystentka Nauczyciela

Organizacja edukacyjna zatrudniająca nauczycieli i asystentów nauczycieli w szkołach na terenie Londynu zatrudni osoby na stanowisko Asystent/ka nauczyciela.

W zależności od doświadczenia kandydata dostępne stanowiska w szkołach podstawowych
i średnich.

Są to zarówno szkoły publiczne jak i prywatne ale przede wszystkim szkoły specjalne dla dzieci/młodzieży z trudnościami w nauce/ MLD (moderate learning disabilities) i różnego rodzaju niepełnosprawnościami / SLD (severe learning difficulties) .

W początkowym okresie zatrudnienia na stanowisku asystent/ka nauczyciela kandydaci pracują zazwyczaj w różnych szkołach zgodnie z ustalonym grafikiem i zapotrzebowaniem danych szkół. Praca w szkole jest zazwyczaj w godzinach 8.30 do 15.30 z godzinną przerwa na lunch.

Po kilku tygodniach zazwyczaj dany kandydat otrzymuje ofertę stałej pracy w danej szkole na stanowisku asystent nauczyciela lub nauczyciel . Warunkiem rozpoczęcia pracy jako nauczyciel jest otrzymanie brytyjskiej autoryzacji uprawnień do wykonywania zawodu nauczyciela.

Osoby posiadające rejestracje QTS, mogą od razu rozpocząć prace jako nauczyciel, wówczas stawka wynosi ponad 20 funtów brutto za godzinę.
pracodawca oferuje możliwość szkoleń zawodowych i pomoc w uzyskaniu uprawnień do wykonywania zawodu nauczyciela w Wielkiej Brytanii.

Miejsce pracy: Londyn / Anglia , różne lokalizacje w tym wiele szkół z południowego i zachodniego Londynu     


WYMAGANIA

- bardzo dobra znajomość angielskiego
- doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą , preferowane doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi, mile widziana praca na podobnym stanowisku lub jako support worker czy opiekun medyczny.
- wykształcenie związane z edukacją czy opieką medyczna mile widziane
- wysoka kultura osobista oraz dyspozycyjność i gotowość dostosowania się do ruchomego grafika pracy.
- wymagane pisemne referencje od poprzednich pracodawców oraz zaświadczenie o niekaralności.
- osoby już zamieszkujące na terenie Wielkiej Brytanii mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny      

OFERTA

Wynagrodzenie: minimum 65 funtów brutto dziennie (7 godzin pracy) / średnio wynagrodzenie tygodniowe min. 325 funtów brutto. Wynagrodzenie jest płatne przelewem na konto co tydzień.
Zamieszkanie: we własnym zakresie / Londyn
Data rozpoczęcia pracy: pilnie od zaraz / październik 2008

Główne obowiązki

Learning Suppport Assistant/ asystent nauczyciela współpracuje z nauczycielem
i wspomaga go w prowadzeniu zajęć lekcyjnych. W zależności od rodzaju szkoły w danej klasie z nauczycielem pracuje 1 lub kilku asystentów nauczyciela.

Asystent nauczyciela pomaga uczniom podczas lekcji, ponadto pomaga uczniom podczas przerw, przy posiłkach itp. Do obowiązków asystenta należy tez przygotowywanie wymaganych raportów i materiałów do prowadzenia lekcji.

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV ze zdjęciem w języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie.
Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl

Źródło: praca.com

data ostatniej modyfikacji: 2011-02-21 09:54:09
Komentarze
 
Polityka Prywatności