Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 2011-02-26

Engineering Manager - Sustaining Engineering

Kraj: Czechy

Międzynarodowa firma z branży lotniczej w związku z intensywnym rozwojem, poszukuj doświadczonych kandydatów na poniższe stanowisko: Engineering Manager - Sustaining Engineering.

Do obowiązków Sustaining Engineering Leader będzie należeć zarządzanie podległym zespołem (motywowanie, ocena, rozwój, delegowanie) oraz rozwój istniejących produktów firmy (silniki lotnicze). Do Leadera będą raportować bezpośrednio 3 osoby.

Sustaining Engineering Leader będzie tworzył i wspierał atmosferę ciągłej poprawy pracy, inicjował działania doskonalące produkt, zapewniał wysoką jakość oraz doskonałość techniczną dla produktu lub rozwoju technicznego.

Oferta skierowana jest do osób posiadających min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży lotniczej / motoryzacyjnej.

Osoby aplikujące powinny posiadać
wykształcenie wyższe techniczne oraz biegle posługiwać się językiem angielskim. Doświadczenie w rozwoju produktów oraz w zarządzaniu projektami w branży lotniczej / motoryzacyjnej jest warunkiem uczestnictwa w rekrutacji. Z uwagi na zakres odpowiedzialności bardzo ważna jest umiejętności kierowania zespołem, duża wiedza techniczna oraz wysokie umiejętności komunikacji.

Firma w zamian za profesjonalizm oraz zaangażowanie oferuje szerokie możliwości rozwoju w ramach globalnych struktur firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach. Aplikuj.

Źródło: praca.money.pl

data ostatniej modyfikacji: 2011-02-04 09:25:56
Komentarze
 
Polityka Prywatności