Data ważności ogłoszenia: 2011-02-26

Engineering Manager - Center of Excellence

Międzynarodowa firma z branży lotniczej w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko: Engineering Manager - Center of Excellence.

Nr ref.: SZJO / 1006668
Miejsce pracy: Praga, Czechy


Opis stanowiska:

  • zarządzanie CoE w jednostce firmy w Pradze. Do CoE Leader będzie nalezało raportowanie bezpośrednio 5 osób – kierownicy poszczególnych działów (Materials, Design Office, Strength, Aerodynamics, Configuration & Controls),
  • CoE będzie odpowiedzialny za zarządzanie podległym zespołem (motywowanie, ocena, rozwój, delegowanie) oraz alokację zasobów ludzkich do poszczególnych zadań, 
  • zarządzanie projektami rozwoju silników lotniczych i wspierał swój zespół służąc wsparciem w zakresie wiedzy technicznej / rozwoju produktów.
Oferta skierowana jest do osób:
  • posiadających min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży lotniczej / motoryzacyjnej.
Osoby aplikujące powinny posiadać:
  • wykształcenie wyższe techniczne oraz biegle posługiwać się językiem angielskim,
  • doświadczenie w rozwoju produktów oraz w zarządzaniu projektami w branży lotniczej / motoryzacyjnej jest warunkiem uczestnictwa w rekrutacji.
Z uwagi na zakres odpowiedzialności bardzo ważna jest umiejętności kierowania zespołem, duża wiedza techniczna oraz wysokie umiejętności komunikacji.

Firma w zamian za profesjonalizm oraz zaangażowanie oferuje szerokie możliwości rozwoju w ramach globalnych struktur firmy.

Jesteś zainteresowany: Aplikuj.

data ostatniej modyfikacji: 2011-02-04 09:01:38
Komentarze
 
Polityka Prywatności