Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Care Assistant / Opieka Anglia

Nie musisz mieć doświadczenia, ważne, żebyś był niekarany i komunikatywnie znał angielski. Od pracodawcy możesz oczekiwać stosownych szkoleń na miejscu pracy.

Obowiązki:

Opiekun osoby starszej pomaga pacjentom w codziennych czynnościach  zgodnie z zaleceniami (care plan).

Do wyboru stanowiska (vacancies) w ośrodkach opieki w południowej Anglii (Kent, Sussex, Surrey, Dorset, Cambridgeshire) oraz w Szkocji.

Osobista rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą odbędzie się w dniu 12 stycznia 2011 w Warszawie.

Pracodawca (sieć domów opieki Residential & Nursing Homes) zapewnia szkolenia NVQ i zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy.

Wymagania:
  • doświadczenie nie jest wymagane;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • wymagane referencje i zaświadczenie o niekaralności;
  • Gotowość do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej bezpośrednio z pracodawcą w Warszawie w dniu 12 stycznia 2011.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie: 5.93-6.60 funtów / godz brutto w zależności od doświadczenia
  • Zamieszkanie: koszt  55 -80 funtów / tyg
  • praca stała - etat (40 godz. / tyg.).
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Kontrakt dla opiekunów podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
W celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną prosimy pilne o przysłanie CV w  języku polskim i angielskim na e-mail: rekrutacja@prowork.com.pl
Po otrzymaniu CV skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie.

Źródło: pracodawca.com