Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Specjalista ds. Sprzedaży

Kraj: Czechy

Chcesz pracować w najpiękniejszym mieście Europy? Posiadasz zdolności sprzedażowe? Zgłoś się a stanowisko: Specjalisty ds. sprzedaży w Pradze! Dla naszego Klienta, firmy CISCO, jednej z najszybciej rozwijających się firm technologicznych, poszukujemy zainteresowanych tym stanowiskiem.

Zakres obowiązków:
  • Utrzymywanie telefonicznie dobrych relacji z obecnymi i nowymi Klientami Cisco;
  • Współpraca z Account Managerami na polu sprzedaży dla obecnych oraz nowych Klientów;
  • monitorowanie rynku oraz poszukiwanie nowych możliwości dla produktów Cisco;
  • Zarządzanie całym cyklem sprzedaży;
  • Realizowanie celów sprzedażowych (kwartalnych i rocznych).
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej;
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym;
  • Mile widziana znajomość branży IT;
  • Mile widziana znajomość technik sprzedaży;
  • Chęć relokacji do Pragi, Czechy.
Oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie;
  • pracę w międzynarodowym środowisku.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres: m.cieslak@kellyservices.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Kelly Services Poland Sp. z o.o. w celach rekrutacyjnych oraz na umieszczenie i przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych, również po okresie rekrutacji, w bazie danych firmy Kelly Services Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 00-121, przy ul. Widok 8, lub innego podmiotu grupy Kelly Services, a także na ich przekazywanie do państw trzecich w ramach grupy Kelly Services, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Powyższe dane podaję dobrowolnie.. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania."