Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Spawacz TIG - Francja

Kraj: Francja

Grupa Akcja Job Agencja Pracy Tymczasowej Recrutmen (nr certyfikatu 5281) dla swojego Klienta we Francji, poszukuje SPAWACZ TIG.

Zadania:

  • Spawanie metodą MIG MAG i TIG
  • Spawanie części do podwozi, ciągów produkcyjnych, drzwi do kontenerów, klatek ( stal czarna i aluminium )

Wymagania:

  • Doświadczenie w spawaniu aluminium
  • Doskonała umiejętność spawania metodą TIG oraz MIG MAG
  • Własny samochód do dyspozycji ( koszty przejazdów pokrywa firma )

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie na miejscu oraz transport
  • Atrakcyjne zarobki
  • Opieka koordynatorów polskojęzycznych

NIE POBIERAMY PROWIZJI!

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres
e-mail: rekrutacja@akcjajob.pl
tel. begin_of_the_skype_highlighting              071 343 22 06      end_of_the_skype_highlighting, ul. Św. Mikołaja 59/60 lok.1/4, e-mail: w tytule wpisując SALU/FR
071 343 22 06