Praca za granicą - ogłoszenia, praca

Data ważności ogłoszenia: 2010-11-09

Sustaining Engineering Leader - Czechy

Strona www: www.hays.pl

Do obowiązków Sustaining Engineering Leader będzie należeć zarządzanie podległym zespołem (motywowanie, ocena, rozwój, delegowanie) oraz rozwój istniejących produktów firmy (silniki lotnicze). Do Leadera będą raportować bezpośrednio 3 osoby. Sustaining Engineering Leader będzie tworzył i wspierał atmosferę ciągłej poprawy pracy, inicjował działania doskonalące produkt, zapewniał wysoką jakość oraz doskonałość techniczną dla produktu lub rozwoju technicznego.

Oferta skierowana jest do osób posiadających min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży lotniczej / motoryzacyjnej. Osoby aplikujące powinny posiadać wykształcenie wyższe techniczne ora biegle posługiwać się językiem angielskim. Doświadczenie w rozwoju produktów oraz w zarządzaniu projektami w branży lotniczej / motoryzacyjnej jest warunkiem uczestnictwa w rekrutacji. Z uwagi na zakres odpowiedzialności bardzo ważna jest umiejętności kierowania zespołem, duża wiedza techniczna oraz wysokie umiejętności komunikacji.

Nasz Klient w zamian za profesjonalizm oraz zaangażowanie oferuje szerokie możliwości rozwoju w ramach globalnych struktur firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach, na stronie internetowej.

data ostatniej modyfikacji: 2010-10-26 23:48:29
Komentarze
boks.jpg

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
WIT_220.png
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura ASZWOJ 02
 
Polityka Prywatności