Data ważności ogłoszenia: 2010-11-09

Center of Excellence Leader - Czechy

Strona www: www.hays.pl

Głównym celem stanowiska jest zarządzanie CoE w jednostce firmy w Pradze. Do CoE Leader będzie raportować bezpośrednio 5 osób – kierownicy poszczególnych działów (Materials, Design Office, Strength, Aerodynamics, Configuration & Controls). CoE będzie odpowiedzialny za zarządzanie podległym zespołem (motywowanie, ocena, rozwój, delegowanie) oraz alokację zasobów ludzkich do poszczególnych zadań. Będzie zarządzał projektami rozwoju silników lotniczych i wspierał swój zespół służąc wsparciem w zakresie wiedzy technicznej / rozwoju produktów.

Oferta skierowana jest do osób posiadających min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży lotniczej / motoryzacyjnej. Osoby aplikujące powinny posiadać wykształcenie wyższe techniczne ora biegle posługiwać się językiem angielskim. Doświadczenie w rozwoju produktów oraz w zarządzaniu projektami w branży lotniczej / motoryzacyjnej jest warunkiem uczestnictwa w rekrutacji. Z uwagi na zakres odpowiedzialności bardzo ważna jest umiejętności kierowania zespołem, duża wiedza techniczna oraz wysokie umiejętności komunikacji.

Nasz Klient w zamian za profesjonalizm oraz zaangażowanie oferuje szerokie możliwości rozwoju w ramach globalnych struktur firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach, na stronie internetowej.

data ostatniej modyfikacji: 2010-10-26 23:46:40
Komentarze
 
Polityka Prywatności